Rüyada Ölen Annenin Dişinin Ağrıdığını Görmek

Rüyada ölen annenin dişinin ağrıması neye işaret eder?

Annem 1 Temmuzda vefat etti. Ve ben hala sık sık kabristan ziyaretlerimi sürdürüyor ve annemi çok özlüyorum. 1 Temmuzdan den yani vefat ettiği günden beri annemi ilk kez dün gece rüyamda gördüm. Rahmetli annemle birlikte yavaş yavaş ve uzun uzun yürüyorduk, Konuşuyorduk. Ben kırtasiye işi yapmak istediğimi söyledim. Annem bu işin çok zor, ufak ufak para kazanmanın çok zor olduğunu söyledi ve tam o esnada birden dişinin çok ağrıdığını hemen dişçiye gitmemizi, ağrıya dayanamadığını söyledi. “Çabuk çabuk çok ağrıyor” diyordu. Ve uyandım. Rüyamda annem bana ne demek istedi? Rüyada ölen anneyi görmek nedir? Yorumlarsanız çok sevinirim..

Takma isim : Badem
Yaşınız : 53
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : Sıkıntılı,endişeli,mutsuz
Anahtar kelime : ölmüş anne, diş ağrısı

Rüyada ölen annenin dişinin ağrıdığını görmek nasıl yorumlanır?

Öncelikle rahmetli annenize Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Acınız çok yeni olduğu için bu tür rüyalar yorumlanmazlar. Bakınız rüyada ölü görmek rüya yorumları sayfası.

Rüyada yakın zamanda kaybettiği tanıdığı görmek hakkında bilgi

Yakında kaybettiği yakınını görmek, yeni ölmüş anne, baba, eşini, çocuğunu, sevgilisi, öğretmenini ya da değer verdiği, tanıdığı birini görmek hakkında önemli bilgi: insanlar kaybettikleri yakınlarını sık sık rüyalarında görürler ancak bu rüyalar yorumlanmazlar. Çünkü bu rüyalar mesaj vermekten ziyade, kaybetmenin acını, hasreti, onun yokluğuna alışamamanın yansımasıdır. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir, anlam kazanmaya başlarlar. Benzer durum eşinden ayrılan kişilerde, sevgilisinden ayrılan insanların rüyalarında da benzer anlamlar taşımaktadır.

Rüyada ölmüş birinin dişinin ağrıdığını görmek hakkında bilgi

Rüyayı gören kişinin iç dünyası hakkında bilgi verir ve şu anda yaşadığı sıkıntı, üzüntü ya da sağlık sorunlarının kökeninde manevi boşluk ya da manevi eksiklik olduğunu gösterir. Kişinin bu yönünü gözden geçirip, dua, ibadet, tövbe ederek Allah’a yaklaşmaya çalışmasını, bu sayede huzura kavuşacağına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. ayshegul dedi ki:

    Rüyada ölen annenin sağ olduğunu görmek
    Rüyamda annemi sağ olarak görüyorum, gerçekte hastaydı öldü, annemin saçları çıkmış olduğunu gördüm, anlamı neye çıkar? teşekkürler.

  2. Seda ustun dedi ki:

    Rüyada ölen anneyi sağ görmek
    Annemi kaybedeli 19 ay oldu. Rüyamda yeni tutacağım evde uyandım. Annem bana bakıyordu ama gözlerinde şaşkın bir ifade vardı. Rengi esmerdi ve benimle hiç konuşmadı. Birbirimize sadece baktık. Acaba ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*