Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Anneyi Diri Görmek

Rüyada ölen anneyi diri görmek neye işaret eder?

Geçen gece rüyamda vefat eden annemi tekrar gördüm, her rüyamda onun hasta halini son durumuyla görüyorum. Annemle kadınların olduğu kalabalık bir ortamda beraberdik. Rahmetli annem baş köşede oturmuş Kuran okumaya çalışıyordu, bende okuma sesini takip ederek onun bulunduğu odaya geliyordum ve bir anda Kuranı Kerimi kapatıp gözlerimin içine bakarak “Dilan yapamadım, yine okuyamadım” deyip, üzüntülü bir gözle bana bakıyordu, bende sinirlenip oradaki kadınlara yüksek sesle bağırıyordum “siz bu kadının hasta olduğunu bilmiyor musunuz” deyip, annemle birbirimize sımsıkı sarılıyoruz. Lütfen söyler misiniz rüyada vefat etmiş anneyi görmek ne demek? onun Kuran okuyamaması ne anlatmak istiyor? teşekkür ederim.

Rüyada ölen anneyi diri görmek neye yorumlanır?

Dilan merhaba, sitemizde öncelikle rüya gönder sayfasından, sayfada yazıldığı kurallara uygun şekilde yollanan rüyalar cevaplanmaktadır, diğer zamanlarımızda vakit buldukça yorumlar kısmından yazılanları cevaplıyoruz. Yorum ekleme kısmı sadece yorum ve düşüncelerinizi eklemek içindir ancak sizde dahil olmak üzere pek çok arkadaşımız buradan rüyalarını göndermeye devam etmektedir. Rica ettiğiniz için size öncelik veriyorum.

Rahmetli annenizi rüyada diri görmeniz hakkında bilgi rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında yer almaktadır, tekrarlamayacağım. Burada ilginç olan sevgili annenizi hasta ve Kuran okurken görmenizdir.

Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek oldukça önemli anlam taşımakta ve yaşamınızın manevi yönü hakkında bilgi vermekte belkide inanç ya da ibadet durumunuzu gözden geçirmek gerektiğini temsil etmektedir. Bu rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkar. Güçlü inanç ve Allah’a sığınmak, olumlu düşünme ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyanızda rahmetli annenin Kuran okumak istemesi ama okuyamaması da bu mesajın manasını güçlendirmekte, sanki ibadetinizde bir eksiklik olduğunu işaret etmektedir. Lütfen annenize de duanızı eksik etmeyin.

“Rüyada Ölen Anneyi Diri Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski evimizin bitişik balkonundan (rahmetli) anneme sesleniyorum. Balkona geliyor ama gözleri görmüyormuş. Aşağı düşmesinden korkuyorum. Bacağını balkon demirlerinden geçirip beni korkutuyor. Düşeceksin geri git deyip yüzünü ellerimin arasına alıyorum. Yukarı hemen üstümüzdeki teras katına bakmaya çalışıyor. Geri git anne içeri gir ben hemen geliyorum diyorum. Gülümseyip geri çekiliyor ama balkonun diğer bölümüne gidip oradan düşüyor. Alt katların çamaşır iplerine takılarak yeşil çayırlara düşüyor. (Rahmetli) babama çığlıklarla bağırıyorum annem düştü yardım edin diye ve bu şekilde uyandım. Allaha şükür bir problemim yok. Teşekkürler. 53, Kadın, Evli, Emekli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir