Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babanın Dirildiğini Görmek

Rüyada ölen babanın dirildiğini görmek neye çıkar?

Ben babamı kötü bir hastalıktan dolayı 3 ay önce kaybettim. Rüyamda babam yeniden diriliyordu ve ben farkındaydım. Fakat ölmeden önceki halinde kadar hastaydı. Babamın yattığı oda dışında bütün evde dolaşan bir köpek vardı, huzursuzluk vericiydi, en sonunda köpek şeytani bir şekilde ileri doğru atıldı ve evde büyük bir patlamaya benzer güç oluştu, her şey bu güçle savrulurken babam içinden bir akım geçercesine feryatla can verdi. Köpekte ölmüş gibi yığılıp kaldı.

Ben babamın olduğu odaya koştum ve annemle babamı huzur içinde uyurken buldum, olanlardan habersiz gibiydiler, fakat ayrı yataklarda uyuyorlardı. Babamı sevinçle uyandırdım, yanına oturdum ve onu öpmek istediğimi söyledim. O da sinirli soğuk bir ifadeyle ne istersem yapmamı söyledi. Tam sarılıp öperken beni itip, yere düşürdü ve elimi sıcak bir maşayla yakmaya başladı ve ağlayarak uyandım. Rüyada ölen babayı diri görmek ne manaya gelir?

Kimden: melis
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve uzuntulu
Anahtar kelimeler: ölünün dirilmesi, şeytani kopek, şeytani davranış, ölünü dirilmesi, ölüyü hasta görmek

Rüyada ölen babanın dirildiğini görmek neye yorulur?

Melis merhaba, Bu tür rüyalar yorumlanmaz, çünkü bunlar yorumlanabilir rüya değil, yaşadığınız büyük acının yansımasıdır. Anne, baba, eş, sevgili gibi sevdiği, değere verdiği kişiyi kaybeden insanlar, kaybettiği kişiyi sık sık rüyalarında görürler bu onun yokluğuna alışamamak, hasret, üzüntü ve kederin yansımasıdır. Bu konuda geniş açıklamayı rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Babanın Dirildiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babayı diri görmek
2 buçuk ay önce kaybettiğim babamla böyle kalabalık ağaçlık tepe gibi bir yerde yiyecek bit şeyler almış oturacak sandalye arıyoruz, amcamın yanında var ama bize söylemiyor, sonra babam görüyor ve ve oraya oturuyoruz amcamın önünde.
Sonra bir anda 2 katlı tahta bir evde o alt katta ben ve amcam üst kattayız, bu arada babam kanser imiş ve tedavisi olmadığı için tedavi ettirmiyoruz. bir anda alt katta yangın başlıyor ve olduğumuz kat aşağıya çökerek yanmaya başlıyor ve odanın elektriği tutuşuyor ve 2 3 kere patlıyor son patlamada öleceğimiz için kaçıyoruz ama babam içeride kalıyor ben baba diye bağırırken bir bakıyorum babam çıkmış annemin yanında oturuyor ama bizimle hiç konuşmadı bu rüya boyunca ve burası da tepelik ve çok kalabalık yardımcı olur musunuz.

Yeliz merhaba,
Rüyada ölen babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir