Rüyada Ölen Babanın Dirildiğini Görmek

Rüyada ölen babanın dirildiğini görmek neye çıkar?

Ben babamı kötü bir hastalıktan dolayı 3 ay önce kaybettim. Rüyamda babam yeniden diriliyordu ve ben farkındaydım. Fakat ölmeden önceki halinde kadar hastaydı. Babamın yattığı oda dışında bütün evde dolaşan bir köpek vardı, huzursuzluk vericiydi, en sonunda köpek şeytani bir şekilde ileri doğru atıldı ve evde büyük bir patlamaya benzer güç oluştu, her şey bu güçle savrulurken babam içinden bir akım geçercesine feryatla can verdi. Köpekte ölmüş gibi yığılıp kaldı.

Ben babamın olduğu odaya koştum ve annemle babamı huzur içinde uyurken buldum, olanlardan habersiz gibiydiler, fakat ayrı yataklarda uyuyorlardı. Babamı sevinçle uyandırdım, yanına oturdum ve onu öpmek istediğimi söyledim. O da sinirli soğuk bir ifadeyle ne istersem yapmamı söyledi. Tam sarılıp öperken beni itip, yere düşürdü ve elimi sıcak bir maşayla yakmaya başladı ve ağlayarak uyandım. Rüyada ölen babayı diri görmek ne manaya gelir?

Kimden: melis
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve uzuntulu
Anahtar kelimeler: ölünün dirilmesi, şeytani kopek, şeytani davranış, ölünü dirilmesi, ölüyü hasta görmek

Rüyada ölen babanın dirildiğini görmek neye yorulur?

Melis merhaba, Bu tür rüyalar yorumlanmaz, çünkü bunlar yorumlanabilir rüya değil, yaşadığınız büyük acının yansımasıdır. Anne, baba, eş, sevgili gibi sevdiği, değere verdiği kişiyi kaybeden insanlar, kaybettiği kişiyi sık sık rüyalarında görürler bu onun yokluğuna alışamamak, hasret, üzüntü ve kederin yansımasıdır. Bu konuda geniş açıklamayı rüyada ölü görmek rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir