Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babanın Geri Döndüğünü Görmek

Rüyada ölen babanın geri dönmesi ne demektir?

Rüyamda rahmetli babamı gördüm, babam evimize geri dönmüştü, meğer ölmemiş saklanmış ve yeni ortaya çıkmış. Önce ona kızmayı düşünüyorum “şimdiye kadar neden gelmedin” diye ama sonra unutuyorum, sormuyorum çok mutluydum çünkü. Rüyada  misafir ağırlıyoruz, hiç diyemediğim için baba demeye utanıyordum ama o da ben de çok mutluyduk, sürekli gülüyorduk. İş yerimiz varmış ve hırsızlar soyarken görüyorum ve babamı çağırıyorum, bu kadardı. Anlamı ne olabilir? şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada ölen babanın geri döndüğünü görmek neye yorumlanır?

Aysel selam,

Rüyanda ölmüş babanızı görmeniz, ondan aldığınız ve sizi özel kılan kimi değerleri simgelemekte ve bu değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işarettir. Bu rüya aynı zamanda sahip olunan özellikler için rahmetli babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada rahmetli baba ile konuşmak gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Rahmetli babanız ile ne konuştuğunuzu hatırlarsanız bu konuşmayı dikkatle analiz edip, verilmek istenen mesajı doğru anlamanızda büyük fayda vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Babanın Geri Döndüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyada ölmüş babanın sesini duymak
Rüyamda biri beni arıyor bana “kızım ne oynuyorsun” diyor, çocukla konuşurmus gibi, “baba” diyorum, “ölmediğini biliyordum” diyorum ve bana yanlış aradığını söylüyor, “baba, bu senin sesin” diyorum, telefonu kapatıyor, sonra babaannemle ablama söylüyorum “babam aradı” diyorum, inanmıyorlar, ben ağlıyorum, babaannemle ablam evden taşınacakmışız, evi topluyorlardı. Ablam yanıma gelince ağladığımı gizliyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir