Rüyada Ölen Babanın İskeletini Görmek

Rüyada ölen babanın iskeletini görmek ne demek?

4 yıl önce babam vefat etti. Rüyamda babamın mezarında iskeleti oluyor, sadece organ olarak çok güzel, kızıl bir renkte iskeletin üstünde kalbi oluyor. Kalbinin rengi çok tatlı bir turuncu kızıl gibi bir renk oluyor. Sonra babam canlanıp eve gelmiş oluyor. Sonra abdest alıyor ve kanepeye oturuyor. Ben babamın yanına gidip, elinden ve yanaklarından öpüp, karşısına yere oturuyorum, yanında annem onun elinden tutuyor. Babam ablamı sorarak “nasıl, ne yapıyor” diyor, ben de “arkandan çok gözyaşı döktü” diyorum.

Sonra ben diğer odadan içeriye girerken kardeşlerimden birisi, babama benden için “ayşe neden evlenmiyor, evlenmeyecek mi baba” diye soruyor. O sırada ben odaya giriyorum ve babam gülerek bana bakarak “Ayşe’nin öyle biri canını okuyacak ki ben öyle biliyorum ya da öyle düşünüyorum” diyor. Sonra annem “baban uyuyacak ilacını getir” diyor abim de “o uyuyacağı zamanı bilir siz karışmayın” diyor. Babam da yatsı ve sabah namazını kılıp uyuyum diyor.

Rüya temaları : mezarda iskelet, abdest almak, gözyaşı dökmek, ölmüş babanın kalbini, kızıl bir renk, turuncu kızıl, ölmüş babanın canlandığını, ölü babanın eve geldiğini, ölü babanın namaz kıldığını görmek.

Rüyada ölen babanın iskeletini görmek yorumu

Rüyada ölmüş anne veya babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir