Rüyada Ölen Babanın Sesini Duymak

Rüyada ölmüş babanın sesini duyduğunu görmek nedir?

Babamı 2014 yılı 7. Ayın 9’unda kaybettim, vefat eden babamın ilk defa rüyamda sesini duydum ancak kendini görmedim. Rahmetli babam bana “rahat huzurlu değilim, onu yapın” diyordu ama ne olduğunu söylemedi. Gerçek yaşamımda babama ait bütün borçları ödedim, bildiğim tüm eş dost akraba ve arkadaşlarına sordum, hepsinin helalliğini aldım, elimizden geldiği kadar babamın adına hayır hasenat yaptım ama rüyamda bana o şekilde demesi beni çok üzdü.

Günlerdir düşünüyorum eksiğimi bulamıyorum, acaba kendimce yanlış mı yorumluyorum? sizden yardım istiyorum, teşekkürler.

Rüyada ölen babanın sesini duymak tabiri

Sevgili Ömer. Allah herkese senin gibi hayırlı evlat versin, senin gibi dürüst, anlayışlı, ince düşünceli insan kalmadı gibi.

Rüyanı kafana takmamalı, sadece rahmetli babandan aldığın yüce değerlerin farkında olmalı, ona layık evlat olmayı sürdürmelisin. Neden bu rüyayı unutmalısın diyorum? Çünkü insanlar sevdikleri, değer verdikleri birini kaybettiklerini onu rüyalarında sık sık görürler. Bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade kaybetmenin acısını, yokluğuna alışamamayı, yaşanan derin üzüntüyü yansıtır. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve mesaj taşımaya başlarlar. Batı dünyasında bu kritik süre olarak 1 – 1.5 yıl olduğu kabul edilmektedir. İnan ilerleyen zamanlarda çok daha anlamlı, hayırlı rüyalar göreceksin, baban rüyalarında önünü bir ışık gibi aydınlatacak. Lütfen rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Ölen Babanın Sesini Duymak” hakkında 1 yorum

  1. Ölen babamın bedeni yerde yatıyor halde, yasiyor ama elleri çürük halde gördüm, annem babamın ellerini parçalıyordu, ağlayarak uyandım ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir