Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babanın Sigara İçtiğini Görmek

Rüyada ölen babanın sigara içmesi neye çıkar?

Babam kanserden öldü ve sürekli teyzemlerde kalıyordu. Rüyamda babam bembeyaz bir odada teyzemler deydi, ailecek bir konu konuşacaktık, babam o sırada bir sigara yaktı, annem ve ben babama hiç tepki vermedik. Sonra babama dönüp yalan olmasın “ya 1 hafta ömrü kaldı, ne yapıyor bu adam” ya da “bu adam öldü, hala sigara içiyor” dedim ve ben ona sigara yerine bir bardak su verdim.

Bir keresinde de okuduğum yere gelmişti, rüyamda ona sıkıca sarıldım fakat o bana sarılmadı, anneme sordum “annemde ölüler dünyaya gelir ama bizim gibi konuşamazlar, hareket edemezler, onların duyguları yoktur” dedi rüyamda. Sürekli rüyamda dizi görüyorum ama öldüğünü veya öleceğini biliyorum lütfen bunları açıklayabilir misiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada ölen babanın sigara içtiğini görmek neye yorumlanır?

Simge selam, gönderdiğin rüyada bir çok olay geçiyor ancak bunların hepsinden ayrı ayrı mesaj beklemek yanlış olur. Öte yandan babanı na zaman kaybettiğini de yazmamışsın, dolayısıyla bu rüyaya sağlıklı yorum yapılamaz. Lütfen aşağıda yazacağım sayfaları incele ve oradaki bilgilerle rüyanın anlamını tespit et. Yapamazsan tekrar yazarsın.

Ben sadece rüyada sigara görmek konusunda ekleme yapabilirim ve Rüyada sigara içen birini görmek, günlük yaşamınızda sık sık ihtilaf çıkaran, isyankar davranışlar gösteren birinin sizi rahatsız ettiğini, edeceğini ifade eder. Rüyada ölmüş birine su vermek yaptığınız hayır veya iyiliklerle bol bol dua aldığınızı ve bu dualar sayesinde işlerinizin hep yolunda gittiğini / gideceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Ölen Babanın Sigara İçtiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada rahmetli babanın su istediğini görmek
Babamı 8 ay önce kaybettim. Rüyamda yol gibi bir yerde babamla yürüyorduk, babamın elinde su bardağı vardı, benden su istedi, çantamdan çıkardım pet şişede su verdim. Babam suyu kana kana içti, bisküvi falan verdim yedi. Yolda giderken halsizleşti kötü oldu, koluna girdim ve bana “koluma girme ben iyiyim” dedi. Adminim yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Tuğba merhaba,
Rüyada ölen babanın susadığını görmek, Uyanık hayatınızda babanız yaşasaydı sizden ne beklerdi, ne yapmanızı veya yapmamanızı isterdi sorusunu kendine sormayı gösterir. Su yaşamın can damarıdır, canlılar susuz yaşayamaz. Rüyada ölü birinin su istediğini görmek yaşamın vazgeçilmez bileşenlerini simgeler. Bunlar iyi insan olmak, yardımsever olmak, inanmak, ibadet etmek, dürüst olmak, yalan söylememek gibi evrensel değerler olmakla birlikte babanız ile sizin aranızda bilinen bir konuda eksikliği işaret eder.

Öncelikle merhaba . Rüyada babamı balkonumuzda çömelmiş bir vaziyette sigara içerken gördüm. Ama yer buz ile kapalıydı. Bende yanına gitmek istedim ve yalın ayak yürümeye çalıştım ama yürürken ayağımın altında sivri bir şey batıyordu.yorumlar mısınız babam 1 yıl önce öldü

büşra kardeş babamı kanserden kaybedeli 1 yıl oldu. inan dün gece bende aynı rüyayı gördüm. babam evimizin balkonunda çömelmiş sigara içiyordu. üstelik ona çakmağı ben verdim. hayırdır inşallah. ilahiyat prof.larına sordum. dua istiyor dediler ama bilmiyorum. terlemiş biçimde uyandım. çok korktum, ağlamaya başladım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir