Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babanın Yaşadığını Görmek

Rüyada ölen babanın yaşadığını görmek neye çıkar?

Merhaba, benim babam bir ay önce vefat etti, uykuda hasta değildi ama ve babamı rüyamda sağlıklı gördüm, babam kapıdan içeri giriyordu dedim babama “babam sen ne yapıyorsun burada” babamda yanıt verdi “siz beni neden gömdünüz oralara”, “ama baba seni öldü dediler bize” dedim, babam “Hayır ben ölmedim, sadece bir kaç kişiyi denemek için öldüm” dedi bana. Acaba bu ne anlama gelir beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ölen babanın yaşadığını görmek neye yorulur?

Ayşe merhaba, öncelikle başınız sağ olsun, Allah sevgili babanıza rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin dileklerimi sunmak istiyorum. Acınız büyük ve henüz çok taze. İnsanlar kaybettikleri sevdiklerini sık sık rüyalarında görürler, bu hasretin ve acının yansımasıdır, bu rüyalar yorumlanmazlar. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve anlam kazanmaya başlarlar. Her şeye rağmen rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını incelemek isterseniz aşağıdaki linki tıklayın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Babanın Yaşadığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş babanın yardım ettiğini görmek
iyi gunler. benim ruyamda evimin kapisi kirilmisti ve kapi dusuyordu ama babam eliyle tutuyordu ve banada soyledi ki “cabuk ol berkit” kapiyi bende kapini berkidiyordum (yani tamir ediyordum). babam 8 yildi vefat etti. yorumlarsanizz cok mutlu olurum.

Merhaba, Gördüğünüz rüya babanızdan aldığınız güçlü değerler sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup, daha önce kaçırdığınız bazı fırsatları yeniden yakalayacağınızı ve rahata ereceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir