Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babayı Diri Görmek Ve Sarılmak

Rüyada ölen babayı canlı görmek ve sarılmak neye çıkar?

Ölmüş babamı rüyamda görüyorum. Babam öleli 4 yıl oldu ve ben defalarca aynı rüyayı gördüm, babam aynanın karşısında üzerini düzeltirken ona arkadan sarılıyorum “baba gitme çok özledim” diyorum ama o gidiyor ve hiç konuşmuyor, birde rüyada hep kötü işler yapmaya gidiyor diye biliyorum onu arıyorum her yerde herkese soruyorum ama bulamıyorum. En başlarda bu bilinç altı deyip geçiyordum bir film falan izlediğinde ama ben babamı hep aynı rüyada görüyorum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada ölen babayı diri görmek ve sarılmak yorumu

Sevgili okurum, görmüş olduğun rüyaların ortak konusu rahmetli babayı canlı görmek ve ona sarılmaktır. Ancak burada önemli olan konu senin bu rüyaları defalarca görmendir. Çünkü aynı rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ya da senin bu mesajları anlamadığını anlatmaktadır.

Rüyada ölmüş babayı diri görmek babanızdan almış olduğunuz, sizi özel kılan değerleri simgelemekte, bu kıymetli değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret etmektedir. Babanızı sağ görmeniz aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini sağlayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada ölen baba ile konuşmak gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Rahmetli babanız ile ne konuştuğunuzu hatırlarsanız bu konuşmayı dikkatle analiz edip, verilmek istenen mesajı doğru anlamanızda büyük fayda vardır.

Rüyalarda ölmüş babasına sarılmak, babaya sarıldığını görmek yeni bir aşamanın başlangıcını temsil eder, gerçek yaşamınızda yeni bir döneme girdiğinizi, bu dönemin aydınlanma, manevi açıdan zenginleşme ve gelişme getireceğini, hayata daha gerçekçi bir açıdan bakmaya başladığınızı ifade eder. Bu yeni yaşam evresinde babanızdan size geçen değerler, olumlu düşünme ve çabalarınızla daha güzel günlere kavuşacağınıza yorumlanır.

“Rüyada Ölen Babayı Diri Görmek Ve Sarılmak” için 9 yanıt

Merhaba, babam 3 sene önce vefat etti, devamlı dua okuyup namaz kılan zikir çeken biriyim. Annemin babam sağken alınan inekleri var, bunları yakın zamanda satmaya karar verdik, alıcı bulduk toplam 11 bin lira dediler.
Babam rüyamda “o hayvanların parasından bana 900 lira ayırın, borcum var” diye ısrar etti ve rüyam bitti. Babam sağ iken kimseye borcu yoktu, acaba hayır hasenat istiyor olabilir mi? teşekkürlerimi sunarım. 27, Kadın, flört, çalışmıyor.

Rüyanızda ölmüş babanız sizden bir şey isterse bu sizin uyanık hayatta hareket ve eylemleriniz konusunda mesaj verir. Örneğin babanın para istediğini görmeniz gerçek hayatta savurgan bir durum içinde olduğunuzu, tutumlu olmanız gerektiğini simgelerken, sizden namaz kılmanızı istemesi onun dua ve hayırına gereksinimi olduğunu gösterir. Detaylı açıklama için ölmüş babayı görmek rüya analizi sayfasını inceleyiniz.

Babam 3 ay önce trafik kazasında vefat etti, onu ilk defa bu kadar net rüyamda görüyorum, sarılıp ağlıyorum ve opuyorum, ona “niye öldün, artık rahatedecektik seninle, beni niye biraktin” diyorum, oda “öyle gerekti” diyor. Koluna girip uzun bir sure beraber yuruyoruz, tam net hatırlamıyorum ama bazı konularda “şöyle böyle yapın” diye nasihat ediyor. Sizce tabiri nedir tesekkur ederim.

Hızır selam, öncelikle rahmetli babana yüca Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Sevdiği, değer verdiği birini gören kişiler bu kaybettikleri rahmetliyi sık sık rüyalarında görürler, bu rüyalar aslında ona olan özlemin, onun yokluğuna alışamamanın yansımasıdır ve o nedenle bu rüyalar genellikle yorumlanmazlar ancak bazı durumlarda önemli mesaj verebilirler. Bu rüyanın mesaj verdiği kabul edilirse o zaman size babanızdan size miras kalan yüce değerlerin farkında olup, babanıza layık iyi bir evlat olmanın gereklerini yerine getirmenizi hatırlatan bir rüya olduğu düşünülebilir.

Kendim zaten din gorevlisiyim 9 yıldır gurbette kurslardayim, sınavlara girdim ve din görevlisi olarak atandim. Görev aldıktan 16 gün sonra babam vefat etti. Beni okutmak için çok uğraştı ama bir gün rahat yüzü görmedi, zoruma gidende bu zaten, inşallah onun benim için istediği yolda devam etmeye calisacagim. Ablamin rüyasında da babamı kabede bütün evlatlariyla hac yaparken gormus. Babam sağlığında hac yapmayı çok istedi ama imkânlar elvermedi ve ablam rüyasında sevdikleriyle hac yaptığını gormus inşallah hayırlı olur teşekkürler.

Selam, ben babamı 20 gün önce kaybettim, onu ılk kez dün gece gördüm, babam ölmüşdü ama kımse defnetmıyordu, ablamla defenettık babamı, sonra babam dirildi ve bana “benım ile kalacaksın” dedi, ben korktum bırsey dıyemedım ve ardından “sakın benden korkma” dedı bende “ınsan babasından korkar mı” dedım, korkmuyorum dedım ama ıcımden korktum, sizce bu nasıl bır anlam tasıyor tesekkürler.

Babam öleli 15 gün oldu, bir kaç kez daha rüyamda gördüm, en son bu gece sabah namazından önce gördü,m uzaktan geliyordu ben yanına gidiyordum sarılıyorduk, bana sitem ediyordu “neden mezarıma gelmiyorsun” diye. Defnedilirken oradaydim daha sonra da gittim ama öyle bir rüya görünce çok üzüldüm, ne anlama geliyor?

Meraba babamı mezar çalışması oldugu için tabutla beraber çıkarıyorlar tekrar koymadan önce yüzünü gösterelim diyorlar yüzünü açarkrn içinden 2 tane ayrı ayrı peçete çıkartıyorlar sonra yğzünü gösteiyorlar bir anda babam el fatiha diye kalkıyor ve sonra su içer gibi bir hareket yapıyor ama su yok ondan sonra gözlerini açıyor gözlerinin biri beyaz perdesi kople digeride hafif gidiyorum hemen kardeşlerime haber veriyorum babam kardeşimle beni göründe peşimize takılıp bir kere öpiyim diyo annem engellemeye kaļkıyor abdestin bozulur diye boşver yine alırım diyo ve kardeşimi öpüp tekrar tabuta geri gidiyor ve direk ölü oluyor bunu bana açıklayabilirmisiz lütfen teşekkürler

Merhaba,
Rüyamda 10 sene önce vefat etmiş babamın saçlarının daha çok beyazladığını ve en büyük ablamla beraber hapisteymiş gibi gördüm ama hapishanenin parmaklıkları yok. Onun yanına gitmeye çalışıyorum başka yerlere gidiyorum bir türlü olmuyor sonra ablamla Yanyanaymış kaldıkları koğuşlar onun yanına gidiyorum kendisini görmek için bu seferde sırtı dönük oradaki insanlarla namaz kılarken gördüm imam da kendisiydi.hayırlı yorumlarınızı bekliyorum yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir