Rüyada Ölen Babayla Sarıldığını Görmek

Rüyada ölen babayla sarıldığını görmek neye delalet eder?

Bir buçuk yıl oldu babamı kaybedeli, onu hiç rüyamda görmemiştim, sadece bir kez telefonla konuştuk (rüyamda), anlatıyorum. Babam her zamanki hali, hatta daha iyi hiç bir şey olmamış gibi geldi ve normal hayatına devam ediyor çok iyi görüyorum, konuşuyoruz fakat içimde bir sıkıntı var ve sonunda hatırladım, babam Allah’ın rahmetine kavuşmuştu, nasıl olurdu bu gerçekten babam mıydı onu çok ama çok özlemiştim.

Yanına gittim ve “baba sen misin? gerçekten sen misin geldin mi” diye sordum. Evet oğlum benim dedi ve o esnada hasretle sarıldım babamın boynuna, sevinçten ağlıyordum, hasretten ağlıyordum ve sarıldık ikimizde boynumuza ve ağladık.

O anda uyandım, fakat kimse yok. Bir anlam veremiyorum ama gerçekten çok özlemiştim, hala özlüyorum fakat rahmete kavuştu. Rüyada ölen babayla sarılıp ağlamak ne demektir? Bir yorum yapabiliyor musunuz çok sevinirim. Rüya ayrıntıları: ölen baba, babaya sarılmak, telefonda konuşmak, sevinçten aglamak, hasretten ağlamak.

Rüyada ölen babayla sarıldığını görmek nasıl yorumlanır?

İnsanlar kaybettikleri sevdikleri insanları rüyalarında görürler. Rüyanız herhangi bir mesaj vermiyor sadece babanızla olan MUHTEŞEM sevgi bağını işaret ediyor. Babanıza rahmet dilerken mekanının cennet olmasını Tanrıdan diliyorum ( tüm kalbimle inanıyorum cennet olduğuna, böyle değerli evlat yetiştiren bir baba cennete layıktır) Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir