Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Babayla Sarıldığını Görmek

Rüyada ölen babayla sarıldığını görmek neye delalet eder?

Bir buçuk yıl oldu babamı kaybedeli, onu hiç rüyamda görmemiştim, sadece bir kez telefonla konuştuk (rüyamda), anlatıyorum. Babam her zamanki hali, hatta daha iyi hiç bir şey olmamış gibi geldi ve normal hayatına devam ediyor çok iyi görüyorum, konuşuyoruz fakat içimde bir sıkıntı var ve sonunda hatırladım, babam Allah’ın rahmetine kavuşmuştu, nasıl olurdu bu gerçekten babam mıydı onu çok ama çok özlemiştim.

Yanına gittim ve “baba sen misin? gerçekten sen misin geldin mi” diye sordum. Evet oğlum benim dedi ve o esnada hasretle sarıldım babamın boynuna, sevinçten ağlıyordum, hasretten ağlıyordum ve sarıldık ikimizde boynumuza ve ağladık.

O anda uyandım, fakat kimse yok. Bir anlam veremiyorum ama gerçekten çok özlemiştim, hala özlüyorum fakat rahmete kavuştu. Rüyada ölen babayla sarılıp ağlamak ne demektir? Bir yorum yapabiliyor musunuz çok sevinirim. Rüya ayrıntıları: ölen baba, babaya sarılmak, telefonda konuşmak, sevinçten aglamak, hasretten ağlamak.

Rüyada ölen babayla sarıldığını görmek nasıl yorumlanır?

İnsanlar kaybettikleri sevdikleri insanları rüyalarında görürler. Rüyanız herhangi bir mesaj vermiyor sadece babanızla olan MUHTEŞEM sevgi bağını işaret ediyor. Babanıza rahmet dilerken mekanının cennet olmasını Tanrıdan diliyorum ( tüm kalbimle inanıyorum cennet olduğuna, böyle değerli evlat yetiştiren bir baba cennete layıktır) Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Babayla Sarıldığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölmüş babanın mezarda beklediğini görmek
Benim babam vefat etti, ben rüyamda babamın elinde bir mezar fişi ile beni mezarlıkta beklediğini gördüm. 2 kişilik yapılmış bir mezar, gayet lüks ve benim adım soyadım yazılı, fakat tarih yok, “kim yaptırdı” diye soruyorum, babam “bilmiyorum, kapıdaki görevliye bırakmışlar, sakallı biriymiş” diyor. Sonra babam bana sarılıyor uyuyoruz. Bu ne anlama geliyor? cevap verirseniz sevinirim.

Rüyada ölmüş babaya sarılmak
Rüyamda rahmetli babama doyasıya sarıldım, onu öptüm kokladım, misler gibiydi, bana şaka yaptığını, aslında ölmediğini, çok uzaklara gitmiş olduğunu, artık geri döneceğini söyledi. Ben ona ısrarla onun öldüğünü tabuta koyduğumuzu mezara gömdüğümüzü anlatmaya çalıştım ama babam bana ölmediğini söylüyordu, sizce bu ne anlama gelir?
Birde aynı gece evimi tertemiz bir şekilde bol su ile yıkadım, yine aynı gece abimin evi olduğunu bildiğim ama içinde kimse yoktu evin yıkıldığını gördüm, sizce bu üç rüyayı art arda görmem ne anlama gelir?

rüyada ölen babana sarılmak, bir hastalığın, sıkıntın sorunların varsa en kısa zamanda onlardan kurtalacağının belirtisidir. Rüyanda evini yıkarken görmek; saadete, toplu mala ya da bekarsan evleneceğini çoluk çocuğa karışacağını belirtir. Ve son olarak ta rüyanda bir tanıdığının evinin yıkıldığını görmek evi yıkılan kişi hakkında bir haber alacağını gösterir.

Rüyada ölmüş babanın ölmediğini görmek
Babamı 15 yıl önce kaybettim. Rüyamda babam ölmemiş, ben ziyaretine gidiyorum. Evin kömürlüğünde yatıyor, beni görünce sevinip ayağa kalkıyor, kucaklaşıyoruz ama ben ona pek sarılmak istemiyorum. Yinede az da olsa sarılıyorum, “nasılsın baba” dediğimde bana “karnım ağrıyor” diye cevap veriyor. Kömürlükten çıkıyoruz, babama döndüğümde dış görünüş olarak abimi görüyorum. Dış görünüşü abim olmuş ama babammış. Saçları taralı, bakımlı bir halde görüyorum. Buna benzer rüyaları sıkça görüyorum. Mesela tam babama sarılacakken uyanıyorum. Bu rüyalar ne anlama gelir? cevaplarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir