Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Birilerinin Yeniden Canlandığını Görmek

Rüyada ölen birilerinin yeniden canlanması ne demek?

Günaydın, rüyamda tanımadığım bir yerdeyim, bir trafik kazası oluyor ve kazada birileri ölüyor, beyaz çarşafa sarılı hurç gibi, ek yerleri biraz pis, “bunda ne var” diyorlar ve içinde 1 kız, 1 erkek çocuk ölmüş.

Ben de duyuyorum, üzülüyorum, sonra bizim bulunduğumuz evdeler o çarşaftaki 2 çocuk sonra birden uyanıyorlar, çarşafta kıpırdıyorlar, ölmemişler. Kalkıyor ve koşuşturuyorlar diğer çocuklarla. Arkadaşıma gidiyorum kek ve başka bir şey daha yapmışım çay içiyoruz. Teşekkürler.

Rüyada ölen birilerinin yeniden canlandığını görmek tabiri

Rüyada trafik kazası , araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder,

Rüyada kek görmek bencilliğe veya hakkını alamadığına inandığına işaret eder. Pozitif olarak bakıldığında bu rüya başarılarınızı göstermektedir. Rüyada kek pişirmek, kek yapmak, kek yemek, kek pişirdiğini görmek her şeyi tek başına yapmaktan vazgeçip iş yükünü ve sorumlulukları paylaşmanız gerektiği anlamına gelir. Rüyada çay içmek , çay içtiğini görmek zihnen yorgun olduğunuzu, rahatlama ihtiyacınızı simgeler.

“Rüyada Ölen Birilerinin Yeniden Canlandığını Görmek” için bir yanıt

benim rüyamdaki kişi yakın bi zamanda motorla kaza yaparak ölmüş ve toprağa verilmiştir.
rüyamda bu kişiyi arkadaşımızın evine getiriyor bir kadın mı kız hatırlaamıyorum ben tabutun kapağını açıyorum. ordaki kadın açmaaa diye bağırıyor ama ben açıyorum daha sonra orda ki kadın gözünün kapatıryor sonra kadın konuşmaya dalıyor o çocuk bi an gözlerini açıyor ben arkadşıma bakıyorum çocuk o sırada ayağa kalkıyor biz ağzımız açık bakıyoruz
garip olan nasıl kalktı sonra işiyor koltuğa ben evin sahibine söylüyom bir şey olmaz diyo o sırada bana bir söz söylüyor ama şuanda hatırlamıyorum onu ona dersen yerine yatar diyo diyorum sonra uyanıyorum biraz korktum ama
en belirgini tabuttan çıkıp canlanması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir