Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyada ölen birinin bağırdığını görmek ne demektir?

Rüya başlığı: Ölen birinin bağırdığını gördüm.

Rüya detayı: 19 yaşındayım erkeğim. İşsizim ve bekarım. Babam 2 ay önce vefat etti. Rüyamda küçük bebek tabutunu tek başıma sırtıma alıp götürüyordum. Teyzemin oğlu, büyük tabutun yanına koymamı söylüyordu ve her yer fayans olan bir yere bırakıyordum.

Daha sonra Teyze oğlum, küçük tabutun kapağını açıp bana veriyordu. Sonra babam, küçük tabutun içinde aynı korku filmlerindeki gibi bir anda oturur pozisyonu geliyordu. Etrafına bakıp sonra bana bakıp gözlerini kocaman açıyordu. Sonra babam rüya görüyormuş gibi kendi kendine konuşurcasına kısık bir sesle “yapmayın” dedi. Daha sonrasında ise ben gülüyordum. Annem ve teyzeme baktım. Babamda annem ve teyzeme bakarak yine “yapmayın” diye bağırdı. Daha sonrasında ise uyandım.

Rüyada ölen birinin bağırdığını görmek nasıl yorumlanır?

Değerli kardeşim, Allah’tan sevgili babanıza rahmet sizlere sabırlar diliyorum. Anne, baba, eş, çocuk gibi çok sevdiği yakınlarını kaybedenler onları sık sık rüyalarında görürler, bu rüyalar mesaj vermeler, yorumlanmazlar çünkü bunlar bu kaybetmenin acısına alışamamak, yaşana büyük acı ve hasretin yansımasıdır.

Zamanla rüyalar seyrekleşir ve anlam taşımaya başlarlar. Dilerseniz rüyada ölü görmek rüya tabirlerini inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Birinin Bağırdığını Görmek” için 6 yanıt

,; ben yeni nisanlandim, annem ruyasinda bebek tabutu görmüş. tabutu acmis bebek ölüymüş. sonra kaynanam gelİp bebegi annemden alip gitmis bu ruyayi yorumlayabilirmisiniz
cok acil lutfen

Ruyamda annemin dedesini gordum olmemisti bi odadaydik kuzenlerim vardi. elinde bi kucuk bi masa vardi bana verdi bararak ” ben yasliyim bana tasitiriyonuz” diye bardi bana bende agliyarak annemin yanina gittim. Ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir