Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Dedeyi Diri Görmek Ve Sohbet Etmek

Rüyada ölen dedeyi diri görmek ve sohbet etmek neye çıkar?

İyi geceler. Ben şu an ağlayarak uyandım. Rüyamda, 2011 de vefat eden dedemi ( bana olan düşkünlüğü çok fazlaca bilinirdi ) diri gördüm. Henüz ölmemiş, bir evin salonunda oturup sohbet muhabbet ediyoruz. Sonra bir anda dedemin vefat ettikten sonraki zamana geliyorum ve masanın başında beyaz saçlı temiz yüzlü orta yaşlı birisi var, koltukta annem anneannem ve babam oturmuş, normal bir günü sürdürüyorlar, o sırada adama yaklaşıyorum kulağına eğiliyorum, annemle göz göze geliyoruz, bir şey söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum, o kadar duygu yüklüyüm ki ağlamaklı bir halde ağzımdan sadece “s” harfi çıkıyor, kekelemek gibi s ss sss en sonunda hüngür hüngür ağlayarak başarıyorum söylemek istediğimi “dedemi ziyaret edebilir miyim” bunu kabir üstü ziyareti olarak değil yanına gidip gelmek olarak söylüyor ve uyanıyorum.

Not: dedemin ismini taşıyorum ve onun elinde büyüdüm diyebilirim. Vefat etmeden önce benden son isteği cenazesinde ağlamamam ve onun gibi dik durmam idi, bende son isteğini yerini getirdim.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ölen dedeyi diri görmek ve sohbet etmek yorumu

Değerli kardeşim, inşallah sevgili dedenizin mekanı cennet olur. Rüyada rahmetli dedeyi canlı görmek ona olan büyük hasretinizi ifade edebilir, kendini emniyette hissetmek hakkında bir dileğin olduğunu gösterebilir, kendine bir yol gösterici aradığını ya da güncel yaşamında bir şeylere yeniden başlamayı, sonunda mutlu ve başarılı olmayı işaret edebilir ki bunların hepsi de olumlu şeylerdir.

Rüyanızın dedenizin vefatını izleyen günlere dönmeniz ise büyük ihtimalle dedenize layık bir insan olmanız gerektiğini, dedenizin vasiyetinde olduğu gibi hep güçlü ve başı dik kalmak gerektiğini, bunlar için yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu temsil etmektedir. Çünkü bu bölümün ana unsuru s harfidir ve rüyada S harfi bir hamle yapmayı ya da yaşamdaki bir atılım yapmak gerektiğini gösterir. İş ve genel yaşantınız ile ilgili, doğru hamle yapmanız gerektiğini hatırlatır.

“Rüyada Ölen Dedeyi Diri Görmek Ve Sohbet Etmek” için bir yanıt

Dedem 4 hafta önce vefat etti. Bugün rüyamda onu gördüm, bir yatakta yatıyordu ve yanına gittigimde bana sarılmıştı ama cok sıkı sarılmıştı, nefes alamıyordum, hissediyordum nefes alamadıgımı sonra bir anda uyandım, saat sabahın dördüydü ama anlamını bir türlü bulamadım.17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir