Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada ölen erkek kardeşini görmek neye çıkar?

Rüyamda ölmüş olan erkek kardeşimi kurban etini parçalara ayırırken görüyorum ve oradaki insanlara paylaştırılıyor, o hep parçalara ayırıyor bunun anlamı nedir.
Çok teşekkür ediyorum, sağ olun. Meral.

Rüyada ölen erkek kardeşini görmek yorumu

Rüyanız değerli ve önemli bir rüyadır. Ancak hakkınızda hiç bilgi vermemişsiniz.

Rüyada rahmetli kardeşinizi görmeniz özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur.

Rahmetli kardeşinizin kurban etini parçalara ayırması bir akit, adak veya verilmiş bir sözün yerine getirilmesi gerektiğini simgelemektedir. Bunu düşünün ve böyle bir durum var ise yerine getirin şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kurban görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Erkek Kardeşini Görmek” için 2 yanıt

yorumunuz icin cok tesekkur ediyorum, dogru kendisine verilmis sozum var, cok tesekkurler iyi calismalar
saygilar

Rüyamda iki yıl önce ölen kardeşimi gördüm babamın cebinden 50 lira cikariyo bende günah kurban olduğum babanin eli sıkışık koy diyorum büyük abimde odasinda bi yandanda ona ses gitmesin diye uğraşıyorum sonra bide ben ev kiziyim calisiyorum ruyada abimle ayni sektorde tanımadığım iki adam geliyor biz senâ aşık olduk diyorlardı ailem herkes orda çok sinirlenmistim adamları kovdum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir