Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Oğlunu Görmek

Rüyada Ölen Oğlunu Görmek Neye İşarettir?

38 gün önce erkek kardeşim vefat etti. Annem sabah namazında onu görebilmek için dua etmiş sonra bu rüyayı görmüş. Kardeşimin üzerinde gri pantolon ve gömlek varmış. Elinde de kurbanlık bir koyunun ipinden tutuyormuş. Yanında da 40 lı yaşlarda güzel bir kadın varmış ve bu kadın gülkurusu giyinmiş, başı açık.

Kardeşim 38 yaşındaydı. Koyun ikisinin arasındaymış. Kardeşimin başı hep önündeymiş hiç konuşmamış. Onun yerine hep kadın konuşmuş. Etrafları ip gibi bir şeylerle çevriliymiş. Annem “korkmuyorum musunuz, birileri gelir de bir şey der diye” demiş. Kadın “merak etme biz koruma altındayız, bize kimse bir şey yapamaz” demiş. Annem uyandığında üzgünmüş ve ağlıyormuş.

Rüyada Ölen Oğlunu Görmek Tabiri

Sevgili Hafize, öncelikle sevgili kardeşinize Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. Yaşadığınız acı çok büyük, bunu anlamak inanın zor değil çünkü hepimiz bir sevdiğimizi kaybettik. Şimdi biraz bilgi vermek istiyorum, lütfen dikkatle okuyun.

Sevdiği insanın kaybeden kişiler (bu kayıp iste ölümü dolayısıyla olsun isterse ayrılmak şeklinde olsun) kaybettikleri insanı rüyalarında sık sık görürler. Ancak bu rüyalar yorumlanabilir, mesaj veren rüyalar değildir, sadece kaybetmenin büyük acını yansıtırlar. Annenizin rüyası da bu şekildedir. Zaman geçtikçe bu rüyalar seyrekleşir ve mesaj verir mahiyette olurlar. Lütfen ölen birini görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir