Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Oğlunun Mezarını Görmek

Rüyada ölen oğlunun mezarını görmek ne demektir?

Rüyamda ölen oğlumun mezarlığını gördüm. Çok güzel, cennet gibi, yemyeşil bir mezarlık bahçesiydi, o kadar güzel bir mekandı ki anlatmam imkansız, büyüleyici güzelliği ile dikkat çekici bir mezarlıktı. Sonra yanımda yeğenim ve eşim vardı, bende “bir resim çektirelim” dedim “çok güzel bahçe burası” dedim, resimlerimiz çekildi. sonra Ölen oğlumun yanına gittim üstü tahtadan döşenmiş bir mezardı ve yanında yaşlı bir teyze gördüm, oracıkta oturuyordu ardından mezarlığa baktım ve tahtadan döşenmiş mezarlık yerinden oynamış onu düzletmeye çalıştım, fakat gitgide bozulmaya başladı, kemiklerini gördüm çok korkutucu bir durumdu, o an hemen Dua etmeye başladım.

Sonra eşim bağırarak küfür etmeye başladı, bende ona kızdım “çocuğun kemiklerini sızlatıyorsun burada küfür edilir mi” diye, o sıra yaşlı teyze ve yeğenim bizi izliyordu, sonra o bahçe mezarlığından çıkarken sağıma baktım çok güzel bir havuz olduğunu fark ettim, biraz ona baktık sonra üzülerek o güzel mezarlık bahçesinden ayrıldık, hem güzel mekan hem korkutucuydu.

Bu karmaşık rüya beni çok etkiledi halen etkisindeyim, Acaba düşünüyorum da ölen oğlum benden bir şey mi istiyor? bu rüya ne anlama geliyor, ne olur yanıt yazın çok merak ediyorum şimdiden Teşekkür ederim. 01. 07. 2012 / 19:22 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ölen oğlunun mezarını görmek neye yorumlanır?

Merhaba, öncelikle Allah sabırlar versin diyorum. Evet, rahmetli oğlunuz sizden bir şey istiyor; sevginizin devamını ve dualarınızı. Bence rüyanızdaki en önemli konu eşinizin durumu. Rüyanız, eşinizin çok büyük bir vicdan muhasebesi, bir iç hesaplaşma, bir pişmanlık içinde olduğunu ve bu duygularını saldırganlık davranışları ile gizlemeye çalıştığını simgelemektedir. Eğer sakıncası yok ise oğlunuzun nasıl vefat ettiğini yazabilir misiniz? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Oğlunun Mezarını Görmek” için 5 yanıt

Mezarda ot temizlemek
Rüyamda ölen oğlumun mezarının otlarını temizliyordum, çıkmayan ot kökleri vardı, bıçakla kökünü keserken kestigim yerin kanamaya başladığını gördüm ve böyle uyandım. 28, Kadın, Evli, Ev hanımı

Ayfer merhaba,
Öncelikle başınız sağ olsun demek istiyorum. Bir baba olarak bunları okuyunca duygulanıyorum. Gördüğün rüya hayatında yaşadığın iç çatışmaların, hesaplaşmanın dineceğini ve manevi huzuru bulacağını ifade etmektedir. Oğlunun cennette olduğunu bilmen umarım acını hafifletecektir.

Merhabalar
Annem rüyasında benim mezarimi ziyaret etmiş hiç ağlamamış ve benim hemen yanıma da tanımadığı birinin tefnedildigini görmüş.

Emniyet şeridinde tekerleğini değiştirirken sarhoş birinin gelip çarpmasıyla ve oğlum 33 yaşındaydı. Her Cuma ziyaretine gidiyorum ve her namazda ona dua ediyorum

Merhabalar;
1sene evvel 3aylık oğlumu kaybettim ve dün gece rüyamda küçük şeffaf bir çanta içinde oğlumu veriyolar cesedi diye ardından yine küçük şeffaf bir çantada bir ceset daha veriyolar buda oğlunuzun katili diye ve elimde o sırada bir balon varmış onunla oynuyormuşum sıçrayarak uyandığımda elimi sıkmıştım ne anlama geliyor acaba yorumlayabilirmisiniz teşekkür ederin şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir