Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölen Teyzeyi Görmek

Rüyada ölen teyzeyi görmek ne demektir?

Rüyamda birkaç yıl önce kaybettiğimiz rahmetli teyzemi görüyorum, onun gençlik halini. Çok güzel, bukle bukle saçları var. “Kızım nasılsın, evinizin taksitleri bitti mi, kocanla mutlu musun” diyor. Bende “teyzeciğim, kocamla çok mutluyum, birbirimizi çok seviyoruz, ama kredi taksitlerimiz bitmedi, az kaldı ama ödemekte çok zorlanıyoruz” diyorum. Teyzem dedi ki “Ayşe kızım, karlar eriyince bizim bahçemizdeki cevizin altını kaz, oraya küçük bir çanta ile altın bilezik ve altın paralarımı saklamıştım. Onları al, evinizin borcunu kapatın”

Bunu söyledikten sonra teyzem uçup gitti. Uyanmıştım. Düşünmeye başladım. Şu anda ortalıkta kar yok, teyzemlerin evinde küçük bir bahçe var fakat orada hiç ağaç yok. İnternette bayağı araştırdım fakat bu rüyanın açıklamasını bulamadım. Sitenize rastladım ve yazmaya karar verdim. Lütfen rüyamın anlamını söyler misiniz? Rüyada ölmüş teyzeyi görmek neye işarettir?

Rüyada ölmüş teyzeyi görmek neye yorulur?

Ayşe merhaba, ölmüş kişilerin verdikleri NET MESAJLAR genellikle çıkar. Net mesaj derken rüyanızda olduğu gibi “Ayşe kızım, karlar eriyince bizim bahçemizdeki cevizin altını kaz, oraya küçük bir çanta ile altın bilezik ve altın paralarımı saklamıştım. Onları al, evinizin borcunu kapatın” gibi.
Rahmetli teyzeniz rüyanızda “bahçeyi kazın, altın bulacaksınız” demiş olsaydı bu kadar net olmayacaktı. Lütfen öncelikle rüyada teyze görmek sayfasını okuyun.

Teyzenizin söyledikleri elbette simgesel ancak bana göre hakkınızda maddi anlamda iyileşme, feraha ermeyi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölen Teyzeyi Görmek” için 3 yanıt

Ben teyzem vefat ettikten 3 ay sonra vefat ettiğini öğrendim. Teyzemi ne kadar sorsam bana hep iyi dediler o yüzden geç haberim oldu. Ve rüyamda teyzemi , dayımla birlikte ne namaz kılarken gördüm. Acaba bunun anlamı var mı , nasıl yorumlanır bilgilendirir misiniz ?

Rüyada ölmüş teyzeyi görmek neye işarettir
Merhaba, rüyamda ölen teyzemi gördüm (anneannemin ablası) dedemin babasının evinde ince bir patikanın bir ucunda o bir ucunda ben varım ortada da bir armut ağacı var. Bu ne anlama geliyor

Rüyada ölen birisini, ölmüş birisini görmek, özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada ölü görmek, sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. ölü taşımak, ölü taşıdığını görmek, memuriyet, devlete hizmet etmeye işaret eder.
Ölü birini diri görmeniz, ölmüş birini canlı görmek, oldukça sık karşılaşılan rüyadır. Rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.
Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme ihtiyacı ya da yol gösterici birine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Bakınız ölü rüya tabiri sayfası.
Rüyada patika görmek iyiye yorumlanmaz. Maddi sıkıntı yaşamak ve sürekli sorunlarla uğraşacağınıza işaret eder.
Rüyada armut ağacı görmek, ağaç canlı, yeşil yapraklı, meyveli ise çok iyidir. Genel anlamda şu anda içinde bulunduğunuz bazı sıkıntıların sona ereceğinizi, yaşamınızda güzel gelişmelerin olacağını haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir