Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmeden Tabuta Girdiğini Görmek

Rüyada ölmeden tabuta girdiğini görmek neye işarettir?

Merhaba, 17 yaşında bir bayan öğrenciyim. Annemin biraz rahatsız olması nedeniyle bu aralar biraz sıkıntı içerisindeyim. Anlatacağım rüyayı dün akşam üzeri gördüm. Önce biraz yemek yediğimi gördüm, bir şeyler yedim sanırım çorba içiyordum. Daha sonra midemin ağrıdığını ve yandığını hissettim ve ardından istifra etmeye başladım. Yediklerimin sadece su olduğunu gördüm. Bu istifra olayı kalabalık bir yerde geçiyordu ancak kimse benimle ilgilenmiyordu.

Arkadaşlarımdan birinin benimle ilgilenmemesine üzülüp ağlamaya başladım ve hiç anlamadan bayıldım. Fakat bu bayılma benim isteğimle gerçekleşiyordu, ben istediğim için bayılıyordum. Gözlerimi açtığımda tabutun içerisindeydim ancak olayı dışarıdan izliyordum, yani insanları beni omuzlarında tabutun içerisinde taşırken görüyordum.

Ama ölmemiştim ve tabutun kapağını kaldırdım ve ayağa kalkmaya çalıştım, o sırada bakış açım yine kendime döndü yani olayları kendi gözümden görmeye başladım, tekrar ve çok büyük bir kalabalık gördüm. Rüyam burada sonlandı ancak çok etkisinde kaldım. O gece annemin rahatsızlığı tekrar etti. İyice etkisine girmeye başladım. Bir yorumda bulunup gördüklerimin manasını bana açıklarsanız çok sevineceğim. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Gizem.

Rüyada ölmeden tabuta girmek neye yorumlanır?

Gizem Merhaba, gördüğün rüyada birkaç olay yaşanmakta, kimi unsurlar bulunmakta ancak bunların çoğu rüyayı güçlendirmek için beynin ürettiği senaryo olaylarıdır ve rüyanız asıl olarak gerçek yaşamınızda karamsarlığın hakim olduğu, kendinizi yorgun hissettiğiniz bir yaşam evresi geçirdiğinizi gösterirken, bu durumdan çıkışın yine kendi elinizde olduğunu, kendi çaba ve sabrınızla bu durumu aşacağınızı göstermektedir. Kimseden fayda yok demektedir. Belki sana bir yararı olur diye unsurların anlamlarını yazıyorum.

Rüyada yemek görmek Yemek, canlıların yaşamını sürdürmesi için gerekli olmazsa olmaz bir eylemdir ve yaşamın her anında vardır. Rüyada yemek yemek, yemek yediğini görmek konularında ana tema ne yenildiği değil; yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği ya da pişirildiğidir. Çünkü bu bilgiler yemek rüyaları konusunda önemli mesajlar taşırlar. Rüyada yalnız yemek yemek, tek başına yemek yediğini görmek yalnızlık, depresyon, dışlanmışlık, reddedilmişlik işaretidir. Aile bağlarının kopukluğunu ve sosyal iletişimin zayıf olduğunu da işaret edebilir.

Rüyada kusmak yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir. kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada ağlamak görmek büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini ifade eder. Ağladığını görmek aynı zamanda korkularını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak, duygusal dengeyi yeniden sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyanda ağlamak iyidir.

Rüyada bayılmak veya bayıldığını görmek hastalık ve haber anlamına gelir.

Rüyada kendini tabut içinde görmek yakın zamanda ilişkinizin veya bir durumun sona ereceğini gösterir. Yeni bir başlangıç yapacağınızı ifade eder. Tabut görmek yeni fırsatların işaretçisidir.

“Rüyada Ölmeden Tabuta Girdiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda tabut içine yattım ama yaşıyorum, sadece babaannem bana bir iç çamaşırı verdi ve “sadece bunu giyeceksin” dedi, bende giydim ama daha ölmedim ve çocuklarıma kim bakacak diye de konuşuyorum kendi kendimi, bağlamaya çalışıyorum bu anlama geliyor lütfen cevap verin.

Rüyamda babamın kendi evimizde başkaları tarafından diri diri tabuta koydukları ve bu esnada bizimle vedalaşıyordu ağlıyordum.tabuta gömdüler evin içinde sonra abım babamı çıkardı tabuttan.babamı canlı gördüm ve çok sevindiğimi gördüm. lütfen acil cevap bekliyorum sizden şimdiden teşekkür edrım.

Oncelikle selamunaleykum ruyamda seyda hz lerini gordum ben yesil bir tabutun uzerinde ayaklarimi uzatmis bir sekilde oturuyordum arkamda nur gibi bir isik yaniyordu seyda hz leri uc kisiyle dagdan iniyordu fakat ikisi az yuksek yerde bekliyorlardi seyda hz leri yanima tek geldi ve karsima oturdu sadece bana vird dedi ve orada bekleyen iki kisiyle beraber cikip gittiler ruyamin anlamini soylerseniz cok sevinirim. 31, Erkek, Evli, Çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir