Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmek İstediğini Görmek

Rüyada ölmek istediğini görmek ne demektir?

İyi günler bugün sabah karşı gördüğüm rüyayı yorumlatmak istiyorum. Rüyamda kız kardeşime ait büyük kalın kpss kitabının içine ”Artık ölmek istiyorum daha dayanacak gücüm kalmadı, Türkiye de yaşamak istemiyorum.” diye yazı yazıyorum. Sonra bir gece yarısı ölmek için gece dışarı çıkıyorum. Evin kahverengi demir kapısını biraz gürültülü açıyorum ki o sırada babam kalkıyor ve yanıma geliyor. “Kızım bu saatte nereye gidiyorsun”diyor. Bende “hiç bir yere, sadece apartman da bir gürültü duydum, ona bakıyorum” diyorum. Tam o sırada karşı komşumuz olan bir hanım 15 ile 10 yaşındaki erkek çocuklara bozuk para veriyor güya bayrammış uyandım. Bu neye işaret eder? Teşekkür ederim.

Takma isim : Dolunay2014
Yaşınız :33
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğretmen
Ruh haliniz : Yorgun ve Beklentili
Anahtar kelimeler : ölmek istemek, kpps kitabı

Rüyada ölmek istediğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmek istemek ya da ölmeyi istediğini görmek gerçek hayatta büyük hayal kırıklığı yaşadığınızı, bunun etkisini üzerinizden henüz atamadığını veya umutlarınızın azalmasına sebep gelişmeler içinde olduğunuzu simgelerken gördüğünüz kpps kitabı ise güçlü olmak gerektiğini ve yükselmeyi işaret etmektedir.

Rüyada komşu görmek, ev, sürgün, değişim, ihtilaf, söz, laf anlamlarını simgeler. Bir takım insanlarla öfkeli ve düşmanca tutum içinde olmaya, İhtilaf ve hayal kırıklığını ifade eder ki bunlardan biri size hayal kırıklığına uğratan konu olabilir. Onun çocuklara bozuk para vermesi ise öz güven konusunda yaşadığınız sıkıntıyı atlatacağını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmek İstediğini Görmek” için 2 yanıt

Kendini ölü olarak görmek
Ben rüyamda kendimi ölü olarak gördüm. Mezarımı gördüm. Cenazede kişi sayısını hatırlamıyorum ama benim ruhumu gören nişanlımdı sadece. Onunla son vakitlerim diye yürüyorduk. Sonra mezarıma geldik bana sarıldı ona beni unutma dedim ağlamaya başladık. Ben nişanlımdan kopamadım 1 saat daha kalsam olmaz mı dedim. Sonra cesedimin gözleri açıldı yatıyor ama hala. Hayır olmaz defnedin beni deyip gözlerini kapattı. Nişanlımda nasıl gözlerini açtın yaşıyor musun diyerek tabuttan çıkardı cesedimi. Ama fark ettim tabuttaki kız ben degildim. Ama oymuşum gibi davrandılar. Cesedimi nişanlım uyandırmaya çalıştı kalk diye ölmedin sen kalk yaşıyorsun nasıl ceset konuşur dedi. Cesedin kefeni yoktu sanki böyle yeşil sargı beziyle sadece vücut hatları sarılmıştı. Sonrada uyandım. Cesedimi gömmeden uyandım.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda derin bir karamsarlık duygusunun hakim olduğu bir dönem geçirdiğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir