Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölmek Üzere Olan Kedi Görmek

Rüyada ölmek üzere olan kedi görmek ne demektir?

Rüyamda köydeki evimizin 1 katında kediyi üşümüş bir halde buluyorum. Kedi ölmek üzereydi. Kediyi alıp ısıtmak için, ekmek yapmak amacıyla hazırlanmış ateş yanan bir kuyunun kenarına koyuyorum.
Evdeki kayınlarımla kediyi unutup evde otururken, sonradan kedi aklıma geliyor. Koşup kediye bakmaya gittiğimde kediyi kenarda değil orada bir tencerede kaynayan suyun kenarında çırpınıyor. Ölmemiş ama bütün tüyleri gitmiş bir fareye benziyordu. Kediyi kaynayan tencereden kıyafetlerimle kurtarıp kucağıma aldım ama tiksindim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Ana unsurlar : köydeki evini görmek, üşümüş kedi, ekmek kuyusu, kaynayan su, tüysüz fare, kedi kurtarmak, kediyi kucağına almak, tiksinmek. 14. 02. 2010 / 09:42

Rüyada ölmek üzere olan kedi görmek neye yorulur?

Rüyada bir hayvanın hayatını kurtardığını görmek, hayatını kurtardığınız o hayvanın karakteristik ve duygusal özelliklerine -sizin-de sahip olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişinin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünü veya kişinin kimi isleri başarmada kendisini yeteri kadar kabiliyeti olmadığını düşündüğünü ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmek Üzere Olan Kedi Görmek” için 8 yanıt

Rüyada yeni doğmuş yavru kedi görmek
Rüyamda yeni doğmuş yavru kedi gördüm, sarı renkliydi, suyun içindeydi onu alıyorum ama kedi ölüyormuş sonra ayaklarından tutup baş aşağı sallayarak hayata tekrar dönmesini sağladım. Rüyamda diyorum ki “ezberimi bozdurdun bana, hayata dönersen seni evde alıp besleyeceğim, büyüteceğim” diyorum, rüyanın anlamı nedir acaba?

Merhaba yaklasik 1 ay once kedim sokakta öldü. Dun geceki ruyamda ise babannem bizdeydi ve kedimin üzerine oturuyordu, kedime hiç bir şey olmuyordu ama ben zorla babaannemi kedimin üstünden kaldırıyorum. Bu nedir ?

Aybüke merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında yaşadığın üzüntünün yansımasına benzemektedir.
Bu rüyanın bir mesaj verdiğine inanıyorsanız o zaman yaşadığınız üzüntü veya kederden kurtulmak için size yol gösterecek birine ihtiyaç duyduğunuzu gösterebilir.

Rüyamda köpek kediye saldırıyordu, bende balkonda köpeğe kar atarak oyalıyordum, sonra köpek kediyi ısırdı, ben gidip aldım eve getirdim o zaman uyandım, ne anlama geliyor acaba?

Büşra selam, rüyanız uyanık hayatınızda hayatın bazı yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil ederken aynı zamanda bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir.

Ruyamda evimize 2 tane kedi girmis.Bir anne birde orta buyuklukte bir kedi var.Sanirsam diger kedi annesi.Anne kedinin yanindaki kedi okadar acmiski acliktan vucudundaki su cekilmis ve olmek uzere can cekisiyordu.Bende gorunce cok sasirdim.Hemen cekmeceden kasar peyniri cikartmisim.O anda da annem bana sesleniyor olayi anlattigimda ise bu duruma hic sasirmiyordu.Ben kosarak kedinin yanina gittigimde kedi hic hareket etmiyordu kediye bagirdim hayir bunu bana yapamazsin diye sonra son bir cabayla son nefeslerini almaya basladi ve sonra bircok parca kasar attim.Kasar parcalarina dogrulamadi annesi ise patisiyle yavrusuna uzatmaya calisiyordu.Sonra yavrusu yatarak son enerjisini buna harcamak icin yatar pozisyonda kasara dogruldu.Sonrada uyandim.

Merhabalar, Rüyamda ölmek üzere olan kediye su veriyorum ve kedi suyu içtikçe kendini toparlıyor ve kilo alıyor, su içtikçe direnci yerine geliyor ve ölmüyor. Bu ne demektir

Rüyamda karların arasında kalmış dönmek üzere olan bir kedi vardı. Onu aldım battaniyeye sardım bebek kundağı gibi yapıp bebek gibi tuttum sonunda kurtuldu ama hiç miyavlamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir