Rüyada Ölmek Üzere Olan Kedi Görmek

Rüyada ölmek üzere olan kedi görmek ne demektir?

Rüyamda köydeki evimizin 1 katında kediyi üşümüş bir halde buluyorum. Kedi ölmek üzereydi. Kediyi alıp ısıtmak için, ekmek yapmak amacıyla hazırlanmış ateş yanan bir kuyunun kenarına koyuyorum.
Evdeki kayınlarımla kediyi unutup evde otururken, sonradan kedi aklıma geliyor. Koşup kediye bakmaya gittiğimde kediyi kenarda değil orada bir tencerede kaynayan suyun kenarında çırpınıyor. Ölmemiş ama bütün tüyleri gitmiş bir fareye benziyordu. Kediyi kaynayan tencereden kıyafetlerimle kurtarıp kucağıma aldım ama tiksindim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Ana unsurlar : köydeki evini görmek, üşümüş kedi, ekmek kuyusu, kaynayan su, tüysüz fare, kedi kurtarmak, kediyi kucağına almak, tiksinmek. 14. 02. 2010 / 09:42

Rüyada ölmek üzere olan kedi görmek neye yorulur?

Rüyada bir hayvanın hayatını kurtardığını görmek, hayatını kurtardığınız o hayvanın karakteristik ve duygusal özelliklerine -sizin-de sahip olduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişinin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünü veya kişinin kimi isleri başarmada kendisini yeteri kadar kabiliyeti olmadığını düşündüğünü ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir