Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmek Ve Dirilmek

Rüyada Ölmek Ve Dirilmek Neye İşaret Eder?

Sayın admin, öncelikle iyi günler diliyor, emeğiniz size çok teşekkür ediyorum. Bu gece beni derinden etkileyen bir rüya gördüm ve açıklamanız için size gönderiyorum. İnşallah bana yardımcı olursunuz, sevgi ve saygıyla.,

Önce rüyamda öldüğümü ve ruhumun gökyüzüne çıktığını görüyorum. Orada çok büyük bir kalabalık insan topluluğu var. Bu kalabalığın içinde daha önceden ölmüş tüm aile büyüklerim de var. Burada anlatamadığım şekilde çok büyük bir ekranda (televizyon gibi değilde sanki bulutları üzerinde görüntü beliriyor) herkesin doğduğu andan öldüğü ana kadar her şey gösteriliyor. Ancak çok ilginç bir şekilde kimse kimsenin görüntüsünü göremiyor, herkes sadece kendi görüntüsü görebiliyor ama tüm kalabalık aynı yere bakarak bunları görüyor.

Kendi hayatımı ekranda gördüğümde içimi büyük bir hüzün kaplıyor, yaptığım hataları ve işlediğim günahları görüyorum, bir çok şeye pişman oluyorum. Orada dua ediyorum ve “Allah’ım bana bir şans daha ver, yaptığım hataları telafi edeyim, günahlarımdan arınayım” diyorum. Dua kabul oluyor ve yeniden diriliyorum. Sizce bunlar ne demek? rüyada öldüğü ve tekrar dirildiğini görmek ne anlam gelir? 27 Yaş, bekar, kadın, bekar, çalışıyorum.

Rüyada Öldüğünü Sonra Yeniden Dirildiğini görmek Nasıl Yorumlanır?

Sevgili Emine, gönderdiğin rüya beni de çok etkiledi ve çok derin anlamlar taşıdığını düşünüyorum. Keşke içinde olduğun ruh hali hakkında da biraz bilgi verseydin. Rüyada öldüğünü görmek hiç de sanıldığı gibi olumsuz bir şey olmayıp tam tersine sevinç ve imrenilesi güzel bir duruma gelmeye işaret eder, kişinin hayatında yeni bir dönemin başladığını haber verir.

Rüyada göğe yükseldiğini görmek, gören kişinin şehadete ve bununla beraber şeref ve övgüye sahip olacağına işarettir. Allah’ın (c. c. ) yardımıyla kurtuluşa erer. Bir kimse rüyada gökte olduğunu görürse amir olacağına rivayet olunur.

Rüyada dirildiğini görmek yoksulluktan sonra zengin olmaya, günahlarından tövbe etmeye, yolcu veya gurbette ise vatanına dönmeye işaret eder. Lütfen bu konuda rüyada ölü görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada geçen ekranda yaşadıklarını görmek büyük ihtimalle kişinin yaşamını sorgulaması, hata ve günahlarını gözden geçirip ona göre tövbe etmesi, aynı şeyleri yeniden yapmamak konusunda uyarıcı bir anlam taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir