Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmek

Rüyada ölmek neye çıkar?

Değerli yorumcu, merhaba. Bugün sizi kendi gördüğüm rüya için rahatsız etmeyeceğim, bir arkadaşımın rüyasıyla sizi rahatsız ediyorum. Arkadaşımın rüyası: Rüyamda ölmüşüm, mezarın içindeyim hoca var, kuran mı okuyor? tam hatırlamıyorum bak herkes simsiyah giysiler giymiş, dizilmiş, simsiyah çarşafla suratlarını göstermiyorlar, herkes simsiyah böyle sadece aralarında 1 kişi var bembeyaz giyinmiş suratını göstermekten memnun gibi, kafası yukarıda öyle bekliyor ve onun her yerinde bembeyaz ışıklar aydınlattı onu, o kişi kim bilmiyorum, rüyada çok korktum.

Yorumlarsanız sevinirim, saygılar. Rüyanın unsurları: ölmek, öldüğünü görmek, mezara girmek, hoca, kuran okumak, beyaz giyinmek, beyaz ışıklar

Rüyada ölmek neye yorulur?

Arkadaşınızın rüyası, şu anda negatif enerjinin, üzüntünün yoğun olduğu insanların bulunduğu ortamda olduğunu ve bunun etkisini simgelemektedir.

Rüyada ölmek, öldüğünü görmek, özellikle kimi çok hassas kişilerde birinin ölümünü hissetmek olabileceği gibi yaşlı kişiler için ölüme hazırlık, ölümü tanıma denemesi olabilir. Öte yandan üzerinizde kötü etki bırakmayan rüyada ölü görmek rüyası, gerçek yaşamdaki kimi endişeleri simgeleyebilir ya da kurtarma, yeniden doğuş veya kimi şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir. Korkunç ölüm duygusuyla uyanmak ise reel hayatta sizi derin endişelere sürükleyen durumla karşı karşıya bulunduğunuzu, kendinizi bu durum karşısında çaresiz hissettiğinizi temsil eder.

Rüyada mezara girmek, genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

“Rüyada Ölmek” için bir yanıt

Rüyamda ölüyorum fakat öldüğüme kimseler inanmıyor, sonra bir doktor geliyor, doktor ölmüş oldugumu söyleyince herkes inanıyor. Beyaz bir ışıkla meleklerin bana yolu gösterdiklerini hatırlıyorum, sonra diriliyorum, yanımdaki ablam korkudan bayılıyor, onlara yaşadıklarımı, beyaz ışığı, melekleri anlatıyorum kimse inanmıyor. Bu rüya ne demek istiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir