Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek

Rüyada ölmüş abiyi görmek ne demektir?

Ben rüyamda annemin bir başkasına benim hakkımda beni kızdıracak şeyler söylediğini duydum, sonra kızdım, sinirlerim bozuldu ağladım. ‘yeter artık’ şeklinde bağıra çağıra ağlarken birden vefat etmiş olan ağabeyimi fark ettim yanımda. Abimdi, ama gözleri sanki badem şeklindeydi hafif, çok hafif ufalmıştı. önce çok mutlu oldum, ona da ağladım derdimi anlattım, beni sakin güzel bir şekilde dinliyordu, bana huzur verdi.

Sonra onun ölmüş olduğu geldi aklıma şaşırdım, ama abim ölmüştü dedim, sonra gözleri belkide bu yüzden böyle oldu dedim kendi kendime ama demek ki ölmüş de olsa yanımda olabiliyor, demek ki boyut değiştirebiliyor dedim. Yanımdaki insanlara bakıp (annem, ablam. başka birkaç insan. ) abimi görüyor olduğumu, onun geldiğini söyledim, söylediğime anlam verememiş gibi bakıp hiç bir şey söylemiyorlardı, abimi yalnızca ben görebiliyordum ve onunla konuştukça ona ağladıkça içim öyle bir ferahlıyordu ki.

Sonra bir bebek gördüm, savunmasızdı, minnacıktı elime sığıyordu. Annesi yoktu ortalıkta, orada burada gezinip birileriyle tartışıyordu, sürekli bebekle ilgilenmiyordu. Bebeğe bakmak istedim, ilgilendim, kendimi mutlu hissediyordum, çok güzelleşti, sonra tam bacaklarımın üzerine yatırıp hafiften sallayıp uyutacaktım, ben de uyuyacaktım, annesi geldi, ben artık onu benden alacağını düşünürken annesi onu dizlerinde değil ayaklarının ucuna doğru koyarak sallamam gerektiğin söyledi. Sonra dediğini yaptım kadının, tekrar bebeğe baktım ki yine ufacık olmuş ve ağzından kan geliyor. Onu parmağımla sildim annesine bakıp “bu çocuğun bir şeyi var” deyip tekrar bebeğe baktım bu sefer gözlerinden de kan geliyordu. sonra çok üzüldüm, annesine vermek zorunda kaldım bebeği kendimi suçlu hissedip, “al ama doktora götür” dedim, “yok ben ona bir şeyler yaparım, düzelir doktora gerek yok” dedi, kızdım “mutlaka götür bu çocuğun önemli bir sorunu var” dedim, annesi yine beni dinlemedi. “yok ben hallederim bişiyi yok düzelir” dedi. sonra o odayı terk edecekken babasını gördüm eşikte çocuğun. benimle önce dans etti, eşlik ettim. sonra biraz daha yakınlık ister gibi davrandı. adamın elini bıraktım, odayı terk etmem gerektiğini düşündüm. terk etmeden uyandım, tam kapının eşiğinde.

Öyle zor günlerden geçiyorum ki, bir şeylerin bana doğru yolu göstermesini çok istiyorum. Böyle bir rüya görünce belki bir işarettir diye merak ettim bu rüyanın yorumunu. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Pelin’in rüyası. İpuçları anneyi, vefat etmiş abi, ağladığını, yalnız bebek, ağzından kan gelmesi, gözlerinden kan gelmesi, dans etmek. 25 Ağustos 2012, 16:45

Rüyada ölmüş abiyi görmek yorumu

Pelin Merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda çok kolay incinebilen pırıl pırıl bir kalbe sahip olduğunuzu, ruhunuzun bir bebek masumiyeti kadar temiz olduğunu simgelerken, gerçek yaşamınızda kimi sebeplerden dolayı kalbiniz kırılmış, ruhunuzun incinmiş olduğunu işaret etmektedir. O kadar incinmişsiniz ki sevgili anneniz hakkında bunları gördünüz. Ancak üzülmeyin, sevgili rahmetli abiniz hakkınızda güzel gelişmeleri haber vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş ağabeyin motosiklet sürdüğünü görmek
Ben 13 sene önce abimi kaybettim onu uzun zamandır rüya görmüyordum ama dün rüyama girdi, rüyamda abim motosiklet sürüyordu, benimle konuşmadı, gülümsedi, inerken “abi dikkat et” diyorum, motordan inerken düşecek gibi oldu.
İlk öldüğü zamanlarda abimi 2 sefer camide gördüm, bunu bana cevaplar mısınız? teşekkürler, Ceyhan’dan selamlar.

Rüyada ölmüş ağabeyin ağladığını görmek
Rüyamda rahmetli abimin gözleri dolu ağlamak ister gibi gordum ne anlama geliyor yorumlarsanz sevinirim sımdıden tesekurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir