Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Ablayı Görmek

Rüyada ölmüş ablayı görmek neye işarettir?

Yaklaşık 7o gün önce ölen ablamı önce kucağımda tutuyorum ölmüş olduğunu bildiğim için ablama ölmüş olduğunu belli etmemeye çalışıyorum ama ablam ölecek miyim diyor ben hayır diyorum ama yanımızda ablamın kızı da var ama o evet anane öleceksin diyor.

Ben yine hayır diyorum ama ablam kollarımda acı çekmeye başlıyor ben dayanmıyorum ablamın acısına ayağa kalkıyorum, kızı ablamla ilgileniyor ama ablam tekrar ölüyor (ablam kanserden kucağımızda ölmüştü) 15 Kasım 2009, 01:11. Rüyada ölmüş abla, rahmetli ablayı görmek neye çıkar?

Rüyada ölmüş ablayı görmek neye yorulur?

Merhaba, Öncelikle değerli ablanıza Tanrıdan rahmet, sizlere sabır diliyoruz. Rüyanız 1. tür diye tabir ettiğimiz rüya grubuna girmektedir günlük yaşamda sizi çok etkileyen bir olayın etkisinde kalarak görülen rüyalar. Buradan sizin ablanızı ne kadar sevdiğiniz, değer verdiğiniz anlaşılmaktadır.

Normal şartlarda rüyada ölmüş ablayı diri görmek genel anlamda yaşadığınız hasret ve ona özleminizi gösterir, aile sıcaklığına veya kendini emniyette hissetmek ihtiyacını ya da kendine yol gösterecek birisine gerek duyduğunuzu ifade eder. Rüyada ölen ablayı canlı görmek öte yandan yeni bir başlangıcı temsil edebilir, uyanık hayatınızda size mutluluk ve huzur getirecek bir şeye yeniden başlamayı temsil edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Ablayı Görmek” için 9 yanıt

seni çok iyi anlıyorum benim ablamda kanserden kucağımızda vefat etti 3 ay oldu ve ben hala aynı rüyaları görüyorum. ablan, ablam ve tüm ölmüşler için ALLAH’dan rahmet diliyorum.

Allah rahmet eylesin, ayni hissi yasadim, bende ayni hastaliktan 27 yasinda ablami kaybettim, kanserden, 2 kiz cocugu vardi, 1 bucuk sene oldu neredeyse, bu aci hala yeni hicbir zaman bitmeyecek bir aci.

rüyamda ablamın öldüğünü ve onu öldürenin de dayım olduğunu gördüm lütfen yorumlar mısınız çok merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ben vefat etmiş ablamı gördüm rüyamda ama ablam ben senı tanımıyorum sen kimsin dedı bana ne demek ıstedı acaba

Ben daha 13 yaşındayım ve 15 yaşında bir ablam vardı. Grip olmuştu. Annemle ikisi 1 hafta boyunca hastaneye gidip duruyorlar. Kimse de hiç bir şey yok diyordu. Daha sonra ablamın aşırı baş ağrısı ile gece hastahaneye götürmüşler. Ablam birden görmemeye başlamış. Daha sonra da vücudu ağırlaştı. Hastaneye gittiklerinde hiç bir şey yok demişler. 3 dk sonra ablam bilincini kaybetmiş. Şaşırıp ameliyata almışlar. Ablamın beynine giden ana damarların hepsi tıkanmış. Beyin anjusu yaptılar. Daha sonra çok az açılmış ana damardan 1i. Bizi hacettepe üniversitesine naklettiler. Orada ameliyat yaptılar ve yoğun bakıma aldılar. Yaklaşık 1 hafta boyunca hastanede kaldık. Ablamın yanına girdiğimdeyse sadece ayaklarını öpebildim. Beyin kanaması geçirdiği gün en büyük ablamın doğum günüydü. Aslında benim ablam o gün ölmuştu. Daha sonra 17 şubatta kalbi durmuş ve makinasının fişini çekmişler. Ben o gün Teyzem gildeydim. Sabah bana kimse bir şey söylemedi. Hastaneye gittiğimizde herkes ağlıyordu. Ben de babamın yanına gittim ve bana ablan melek oldu dedi. Ablam yoğum bqkımdayken dedem ölmüştü. Babam dedemin cenazesine bile gidemedi. Ama ablamı da dedemin yanına diktik. Ben Ankaradayım. Babam rizede ve mezarlık da rizede. Allah ölen herkesı peygamber efendimize komşu etsin. Onlara cennetin en güzel köşelerini sunsun.

Mrb ben seval 17 yasindayim ben ablami 9 ocak 2009 vefat etti Ben dün ablami rüymda gördüm. Olen ablam kaza yapmis bir arabanin yaninda yerde yatyordu ilerde bir hastane vardi oraya dogru kostum doktor yoktu aradilar doktor geldi Ben ablamin yanina kostum. Elimi onun kalbinin üzerine koydum albi atiyordu songs durdu mudahale sonucu tekrar kalbi çalisti Ben ablamin yanina gittim ablama sarildim ôptüm sonra doktor kalbi delik dedi ablamin gözleri doldu Ben ablamin basini oksadim teselli ettim bans bakiyordu by arada ablamin kalbi delikti ameliyati basarisiz geçti ablami kaybettim rüyami yorumlarmisiniz lütfen Ben çok korkuyorum

Rüyamda ölmüş anlamla telefonda konuşuyorum ve erkek arkadaşım benim yanımda ablam olduğuna inanmayıp telefona kulağını yaslıyordu acaba bunu açıklarmısınız?

rüyamada ölmüs abalami yasiyor olarak gördüm cocugu oldugunu gördüm ablamin yanaina eskele gitmisim düsünüyorum kimden ola bilir eskele seyhat yokus cikmis oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir