Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anne Ve Babayı Görmek

Rüyada ölmüş anne ve baba neye işarettir?

Rüyamda ölmüş olan annem ile babamı gördüm. Bahçede dut ağacı vardı. Dut ağacından dutlar vardı, ölmüş anneme”dut ağacındaki dutları silkeleyelim” dedim. “pekmez yapalım” diyorum. Bahçeden yeşil biber topluyorum. Sonra kurutma için ağaçların dalına takıyorum. Yerde beyaz bir poşet içinde bir bakıyor yeşil biberler var onları da asmak için alıyorum, sonra poşeti yere bırakıyorum, poşetin içinden yılan çıkıyor gidiyor. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada ölmüş anne ve babayı görmek yorumu

Sevgi merhaba, sen annenin rüyasını göndermişsin ve daha kolay anlaşılması için rüyayı annene ait olarak düzenledim. Rüyada ölmüş anne ve babayı görmek çok hayırlıdır ve korkudan emin olmaya, hayırlı bir haber almaya veya uzun zamandır görmediğiniz sevdiğiniz birinin geleceğine yorulur.

Bahçedeki dut ağacı hedeflerine ulaşma, beklentilerini karşılama yolunda güzel şeyler olacağına rivayet edilirken ağaç üzerindeki dutlar ise bol kazanca işarettir. Bu işinizde ya da ailenizin kazancında artış, sofranıza bereket geleceğini haber verir. Aynı zamanda şifaya da işarettir. Hasta olan biri dut görürse iyileşeceğini gösterir. Rahmetli annenize “dutları silkeleyip, pekmez yapalım” demeniz aslında gerçek hayatta tutumlu yapınız ile ailedeki sıkıntıların bitmesi, durumun iyiye gitmesi hakkında önemli bir rol oynadığınızı ifade etmektedir.

Rüyada yeşil biber görülmesi yardımsever olmayı ve paylaşmayı temsil eder ve rüyayı gören kişinin, başka birinin mutlu olması için bazı şeylere vesile olacağına işaret eder. Rüya sahibinin etrafında başı derde girdiği için zor durumda kalan birisine yardım eli uzatacağına, onun bu sayede sıkıntısından kurtulmasını görerek kendisinde sevineceğine rivayet eder. Biber toplamak ise sizin hayatınızdaki yardım faaliyetlerinizi ifade etmekte, bu uğurda çalıştığınızı anlatmaktadır.

Rüyada poşet görülmesi rüya sahibi insanın günlük yaşamındaki arzularını ve özenle sakladığı, kimselere açmadığı, anlatmadığı düşünceler konusunda bilgi verir ve poşetin durumu, rengi burada belirleyici rol oynar. Poşetin renginin beyaz olması geçici bir küçük rahatsızlığa veya taşıdığınız sorumluluklar hakkında daha kontrollü olmak, taşıyamayacağın sorumlulukları almamak gerektiğine işaret eder. Poşetin içindeki biberlerin yılana dönüşmesi ise sağlığınıza dikkat etmek gerektiğini, başkalarını mutlu edeceğim, onlara yardım edeceğim derken kendi sağlığını ihmal etmemeniz gerektiği temsil etmektedir.

“Rüyada Ölmüş Anne Ve Babayı Görmek” için 3 yanıt

Ölen anneyi yaşıyor görmek
Annem öleli 10 ay oldu ve rüyamda yaşıyor görüyorum, rahatsızlıgından dolayı yavaş yürüyor, abim ben eşim falan annemin yanına gidiyoruz otobüsle, o sırada annemi takip ediyorum, annem yakın arkadaşımız Resul abiyle yürüyor, biz yaşıyor biliyoruz annemi, sonra kayboluyorlar, saatlerce arıyoruz bulamıyoruz, ben ağlıyorum “anneme bir şey olursa yaşayamam” diye, Resul abiyi arıyoruz, yok hiç bir yerde bulamıyoruz, beni kimse sustaramıyor. Hocam acil cevaplar mısınız?

Merhaba rüyamda iki yıl önce rahmetli olan babam la birlikte bir yere gidiyorduk,ama etrafımız yılan doluydu,babam oyilanlari eski bez bir çuval vardi onun içine dolduruyodu,ben yürürken ayağımın altindada varmış birtane babam onuda gördü onuda cuvala koydu.sen gormuyosun ama ben görüyorum dedi,hepsini topladi simdi istediğin yere gidebilirsin dedi bana,bu rüya ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir