Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneanneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek neye işarettir?

Rüyamda bundan 9 yıl önce ölmüş anneanneciğimi gördüm. Bana kıpırdamadan her zamanki tebessümünü gösteriyordu. Ölmemişti ama nasıl olur diyordum hastanede beraberdik memlekete tüm akrabalarımla beraber götürüp defin ettik.

Bana 9 yıldır herkes öldüğü yalanını söylendiği için Bir yandan tüm akrabalarıma çok ama çok çok kızıyor bir yandan da anneanneciğime sımsıkı sarılıyordum birden sarılırken gökyüzüne doğru fırlayıp o kollarımda iken uçmaya başladım onu o kadar çok sıkı sarıyordum ki. Sitenize çok baktım fakat bununla ilgili tabir-yorum bulamadım sadece ana gibidir yazılmış bu rüyanın etkisinden kaç gündür kurtulamadım! Acil yardım lütfen 6 gündür kafayı yicem.

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek neye yorumlanır?

Rüyada ölü birini diri görmek, ölmüş birini canlı görmek, oldukça sık karşılaşılan rüyadır. Rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.

Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneanneyi Görmek” için 5 yanıt

Ruyami gormeden once annenemin kabrini ziyarete gittim uzun zamandir gitmemistim o gecesi ruyamda gordum canliydi gulumsuyordu cekyatta oturuyordu bizim evde nasilsin iyimisin dedim ananeme oda iyiyim dedi gulumseyerek elini optum yanagini optum sarildim yanina oturdum konusuyorduk … ne anlama geliyor acaba diyorum uzun zamandir gitmedim sewindimi oyuzden ruyama girdi yorumunuzu bekliyorum…

Rüyada ölmüş anneanneyi görmek
Merhaba, Benim ananem 3 yıl önce öldü ve sık sık rüyamda görüyorum. Bugün rüyamda ananemin eve gidiyorum, bir bakıyorum ananem canlanmış ve her zaman ki koltukta oturuyor. O an şok oluyorum ve çok korkuyorum, balkondan görüyorum, odaya giremiyorum korkudan. Teyzeme soruyorum, “Allah’ın takdiri işte” diyor. Ben korkudan öpemiyorum ananemi, yaklaşamıyorum ona çok sevdiğim halde. Dedemde canlanmış, oda evdeymiş ama onu görmüyorum. Hemen annemi arıyorum annemin telefonu meşgul çalıyor, babamı arıyorum “ananem canlandı” diyorum, babamda çok şaşırıyor, bir de yakın bir arkadaşıma mesaj atıyorum ananem canlanmış diye.

Yıllar önce ölen anneannemin ziyaretine köye gidiyoruz annemle, ben koşarak gidiyorum süpriz yapayım diye, kõy meydanında kalabalık anneannem ve başka bir kadın çıplak halde salıncakta oturuyor, hareketsiz konuşamıyorlar arkadan gördüm “ne oluyor burada” diye soruyorum, kimse birşey demiyor. Sonra bir adam geliyor anneanneme bir şeyler yapıyor, anneannem sesini çıkarmıyor hareketsiz oturuyor salıncakta ben adama saldırıyorum, köylülere kızıyorum kimse sesini çıkarmıyor diye, buradan goturecem diye adama bağırıp dururken uyandım. Nedir bu rüya beni öyle etkiledi öyle etkiledi anlatamam size.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir