Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Annenin Ağladığını Görmek

Rüyada ölmüş annenin ağladığını görmek neye işarettir?

Annem 1 ay olacak vefat edeli. 38 yaşındaydı kanserden kaybettim. Onu rüyamda ağlarken görüyorum. hemde çok ağlıyor. acaba bunun anlamı nedir? Bir defasında anneme rüyada şöyle diyordum “anne beni öpmeden nereye gidiyorsun” dedim, annem ağlamaya başladı, bana dedi ki “sen öbür dünyanın nasıl bir yer olduğunu biliyor musun?” Acaba ne demek oluyor bu? ağlaması iyi mi kötü mü? lütfen acele yanıt yazın. Teşekkürler.

Rüya ayrıntıları annenin ağladığını, vefat etmiş anneyi, ölü anne ile konuşmak, öbür dünya.

Rüyada ölmüş annenin ağladığını görmek yorumu

Öncelikle başınız sağ olsun, Allah sabırlar versin, annenizin mekanı cennet olsun diyorum.
Acınız henüz çok çok yeni, insanlar sevdikleri insanları kaybettiklerinde onları sık sık rüyalarında görürler ve çok normal bir durumdur.

Rüyanız herhangi bir mesaj vermemektedir ve vermesi de beklenemez. Büyük bir acı, büyük bir şok yaşadınız. Şu anda yapmanız gereken annenizin gurur duyacağı bir insan olarak yaşamınızı sürdürüp, ona layık olmaya çalışmak ve dualarınızı eksik etmemektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Annenin Ağladığını Görmek” için 6 yanıt

merhaba
annemi kanserden 1 sene önce kaybettim ve sıklıkla rüyamda görüyorum.Rüyamda görüşmediğim bir yengem var ona gitmişiz yine kansermiş öleceğini biliyor ve bununla ilgili konuşuyor bende kızıyorum neden böyle şeyler söylüyorsun diye ağlıyorum sonra oda ağlıyor bana yaklaşıyor peçete veriyor diğer oturanlarda üzülüyor bize ağlamaklı oluyorlar.yorumunuzu bekliyorum.teşekkürler.

Merhabalar, 1 hafta önce anneannem vefat etti, cenazeye gitmek için 12 saatlik yol gittik, ayrı şehirlerde oturuyoruz, anneannemin evine vardığımda onun tabutunu gördüm, yüzünü görmek istedim fakat annem sabah birlikte bakarız dedi bende uyumaya gittim ve rüyamda anneannemi gördüm. Kefenle odada yüz üstü yatıyordu, kafası benim goremeyecegim bir tarafa dönüktü “ne oldu sana anneanne” dedim, bana bir şey dedi ama hatırlayamıyorum, dışarıya çıktım ve dayımlar baygın bir şekildeydi, onlara yardımcı olamıyordum. Bu rüyayı gördükten sonra anneannemin yüzüne bakmamaya karar verdim bana bir mesaj göndermiş gibi geldi.

Annem ölmüş annesini rüyasında ağlarken görmüş sesiz bir sekilde ağlarken yüzünü kapıyormuş aynı zamanda belden aşağısını çıplak görmüş sizce anneme bir mesaj vermeye çalışıyor olabilir mi

merhaba annem ve babam vefat edelim altı yıl oldu bende hipofiz tömürü var ve bu günlerde sürekli hastanedeyım dün ruyamda şüphesiz bayılıyordum daha sonra kendime gelip titremeye başliyordum önce kaynanam ve kayınpederim eşime kızıp neden ankaraya götürmüyorsun dediler sonra annemle babamın karşılıklı oturup benim için hüngür hüngür ağlıyorlardı ve eşime sen kızımızın neden ankaraya götürmüyorsun diyorlardı yorumlarsanız cok sevinirim rabbim yar ve yardımcınız olsun

merhaba 4 ay once annemi kaybettim sık sık rüyama giriyor ama dün gece evde gordum benden baska kimse gormuyor onu bana diyorki beni yanlis gomduler kolum cok agriyo yanimda yatan kadin soyledi nolur mezarimi kazip beni düzeltin diyor ne anlama geliyor lutfen yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir