Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Annenin Ayaklarını Çıplak Görmek

Rüyada ölmüş annenin ayaklarını çıplak görmek neye delalet eder?

Annem kısa bir süre önce vefat etti, bir kaç tane kıyafetini verdik, kalanları saklıyoruz, yengem rüyasında annemin ayaklarını çıplak görmüş, abim ve o ayaklarını kapatmaya çalışıyorlarmış ama kapanmıyormuş, bu ne anlama geliyor cevaplarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Kimden: leyla
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:BEKAR
Şu anki ruh haliniz: mutsuz
Anahtar kelimeler: ölüm

Rüyada ölünün ayaklarını çıplak görmek yorumu

Leyla selam, öncelikle sevgili annenize Yüce Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum. İnsanlar bir sevdiklerini, yakınları kaybettiklerinde sık sık ve değişik senaryolarda onları rüyalarında görürler, bu rüyalar bir mesaj taşımaz çekilen hasret ve yaşanan acının yansımasıdır. Batı kültüründe genellikle 12 aydan sonra rüyaların seyrekleşmeye ve anlam taşımaya başladığı düşünülmektedir.

Yengenizin rüyası da bu grupta olup, bence yorumlanmaz. Annenize duanızı eksik etmeyin ve onun adına elinizden gelen hayrı gerçekleştirmekten uzak kalmayın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Annenin Ayaklarını Çıplak Görmek” için 2 yanıt

selamun aleykum halam rüyasinda 3 ay önce kaybettiğim annemi görmüş halama kiziyormuş halamin adi cemile aman be cemile niye böyle yapiyorsunuz semayla sen ben sizin yaninizdayim herzamn ama siz neden böyle yapiyorsunuz hayret bir şey diye sitem etmiş halam anneme sıkı sıkı sarilmiş bende yanindaymişim. acaba annem ne demek istedi neden böyle yapiyorsunuz demekle .bende hep görüyorum annemi ya üşüyorum diyo ya açiktim diyo ya da benim iyi olmadiğimi hasta olduğumu söylüyor yorumunuzu bekliyorum .teşekkür ederim.

Rüyamda bir sene önce ölmüş olan annemin önce yüzünü ve vücudunu siyah olarak yerde yatarken gördüm. Ancak daha sonra önce eli kıpırdadı, daha sonra da bizden yardım almadan kendi başına kalktı. Öncelikle yanımda olan babama sarıldığını, daha sonra da bana sıkı sıkı sarıldığını gördüm. Onu hiç bırakmak istemedim. Bize sarıldığı anlarda gözleri kapalı idi. Daha sonra ablamı ve abimi çağırarak göstermek istedim ancak kayboldu. Bu rüyadan çok etkilendim. Annemi kaybedeli çok olmadı özlüyorum onu. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir