Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Annenin Canlı Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş anneyi diri görmek neye işarettir?

Annem 7 sene önce kanserden vefat etti. Rüyamda onu gördüm konuşuyorduk. Eski henüz yapılmamış bir yolda beraber yürüyorduk, önümüzde kamyon vardı, biz bayır aşağı yürüyorduk. Kamyonun arkasına vardığımızda kamyon içinde birinin olduğunu ve çalıştığını gördük, annemde bana dikkatli ol kamyon üstüne düşmesin” dedi, sonra baktık tekerleklerinde taşlar vardı ve dedi ki “bir şey olmaz, taşlar durduruyor ama gel bu yoldan gidelim daha güvenli” dedi. Sonra yan yana yürüdük o yoldan. Yollar hep aynı eskiydi ve biz bu sefer bayır yukarı çıkıyorduk ama çok dik bir bayır değil ve sonrasında köpekler havlamaya başladı.

Köpekler havlamaya başlayınca ben korkmaya başladım. korktuğumu gören annem “korkma” dedi “gel bu yoldan” dedi “tamam” dedim annem koşmaya başladı, yol sola dönüyordu, oraya doğru koştu ve kaybettim onu, birden elime baktım ki bir bardak su vardı. Sonra bende yolun soluna döndüm ve beni yolun ortasında beklediğini gördüm. Annemin yanına gittim sesler kesilmişti. Tekrar konuştuk ve o sırada uyandım. Uyandığımda ise elimde bardağın varlığını hissettim, uyandığımda cidden korktum, elimde bardak var mı diye baktım ama şükür bir şey yoktu. Ne olur bana bu rüyamı açıklayın. Annemin peşinden gidiyordum sürekli. Ölünün peşinden gitmek ecelin yaklaşması anlamına mi geliyor. Ne olur açıklayın rica ediyorum.

Rüyada ölmüş anneyi canlı görmek yorumu

Sevgili Banu, öncelikle son söylenecek sözü başta söyleyeyim; rüyada ölünün peşinden gitmek öleceğine delalet eder lafı o saçma sapan rüya tabiri uydurmaları sitelerine aittir. Yüzyıllar önce başka işi gücü olmayan birileri oturmuşlar aklına ne geldiyse şu görülürse şöyle olur, bu görülürse böyle olur diye zırvalamışlar, yaptıkları zırvalıkları inandırıcı kılmak için Kuran-a atıfta bulunmuşlar, yazdıklarının içinde bazı ayetleri katmışlar ve yüzyıllardır halkın beynini yıkamışlardır. Benim saf milletim de inanıp elde edeceği cariye, kazanacağı ganimet, emek harcamadan eline geçecek para, zengin koca ya da güzel eşin hayaliyle avunmuştur. Lütfen böyle saçmalıklara inanmayın.

İlahi mesaj taşıyan nadir rüyalar dışındaki rüyaların çok büyük bir kısmı, insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır ve rüyanın özü budur. Borçlu olan kişi para görür, evde kalmış kadın evlendiğini görür, çocukluğunda korkutularak büyütülmüş insan bol bol cin, şeytan, hayalet, canavar görür Mesele bu kadar basittir.

Senin görmüş olduğun rüyanın ana teması rahmetli anneyi görmek rüyadaki diğer olaylar sadece senaryoyu zengin tutmak amacı taşımakta ve rüyanız gerçek hayatınızda onu çok özlemiş olduğunuzu, size rehberlik edecek birine ihtiyaç duyduğunuzu ve elinizdeki sevdiklerini kaybetme korkusu yaşadığınızı simgelemektedir.

“Rüyada Ölmüş Annenin Canlı Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda annemi hasta gördüm. Çıplaktı ve daha önce ameliyat geçirmiş olduğunu benden gizlemişti ama genede bu hastalık tekrarlamış diyordu. Karnında kocaman bir organ duruyordu. Ben ağlayarak üstünü örttüm ve onu tedavi ettireceğimi söyledim. lütfen acil bir cevap yazar mısınız?

Rüyamda 4 ay önce ölmüş annemin bir valiz içerisinde elbisesini gördüm ve açtım, içindeki elbisesinden paralar çıktı, bende parası da varmış ve elbisesini de görünce duygulandım ve ağladım . yorumlarsanız memnun olurum selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir