Rüyada Ölmüş Annenin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek neye çıkar?

Kanserden olen annemi rüyamda hasta olarak gördüm. Ben annemi 7 yıl önce kanserden kaybettim ve onunla çok ilgilendim ve hastalığında hep ben baktım, hastalığı sırasında birbirimize çok yakındık, hep yanında olmamı istiyordu her anında (hastalığında) Benim sorum şöyle: bu gece annemi gördüm, rüyamda hastanede yatıyordu çok hastaydı, unutkandı, çocuk gibi davranışları vardı ve ona ziyarete gittiğimde kendimi tutamayıp çok ağlıyordum.

Onu öyle görmek kahrediyordu beni, sonraki gün ziyarete gittiğimde 8 aylık oğlumu öpüp kokluyordu, hafızası yerindeydi, sanki o an çok sevindim, bir daha ki ziyaretimde elinde büyük bir bıçakla uzandığını gördüm, kanda vardı ama fazla bir yerini kesmemiş ve çok korktum, bağırıyordum, çok ağladım uyandığımda etkisi hala üzerimdeydi. Lütfen yorumlar mısınız. Annemi çok seviyordum çok özlüyorum hala.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: uzgun ,sinirli, mutsuz
Anahtar kelimeler: ölmüş anneyi görmek

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek neye yorulur?

Sevgili Merve, rahmetli annene Yüce Tanrı’dan rahmet diliyorum. Zaten anneni özlediğinin sende farkındasın, hangi hayırlı evlat rahmetli annesini özlemez ki? Rüyada ölmüş anneyi diri görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek oldukça önemli bir rüyadır ve yaşamınızın manevi yönü hakkında mesaj verir, belkide inanç ya da ibadet durumunuzu gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkar. Güçlü inanç ve Allah’a sığınmak, olumlu düşünme ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir