Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Annenin Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek neye çıkar?

Kanserden olen annemi rüyamda hasta olarak gördüm. Ben annemi 7 yıl önce kanserden kaybettim ve onunla çok ilgilendim ve hastalığında hep ben baktım, hastalığı sırasında birbirimize çok yakındık, hep yanında olmamı istiyordu her anında (hastalığında) Benim sorum şöyle: bu gece annemi gördüm, rüyamda hastanede yatıyordu çok hastaydı, unutkandı, çocuk gibi davranışları vardı ve ona ziyarete gittiğimde kendimi tutamayıp çok ağlıyordum.

Onu öyle görmek kahrediyordu beni, sonraki gün ziyarete gittiğimde 8 aylık oğlumu öpüp kokluyordu, hafızası yerindeydi, sanki o an çok sevindim, bir daha ki ziyaretimde elinde büyük bir bıçakla uzandığını gördüm, kanda vardı ama fazla bir yerini kesmemiş ve çok korktum, bağırıyordum, çok ağladım uyandığımda etkisi hala üzerimdeydi. Lütfen yorumlar mısınız. Annemi çok seviyordum çok özlüyorum hala.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz:kadin
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: uzgun ,sinirli, mutsuz
Anahtar kelimeler: ölmüş anneyi görmek

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek neye yorulur?

Sevgili Merve, rahmetli annene Yüce Tanrı’dan rahmet diliyorum. Zaten anneni özlediğinin sende farkındasın, hangi hayırlı evlat rahmetli annesini özlemez ki? Rüyada ölmüş anneyi diri görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada ölmüş annenin hasta olduğunu görmek oldukça önemli bir rüyadır ve yaşamınızın manevi yönü hakkında mesaj verir, belkide inanç ya da ibadet durumunuzu gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkar. Güçlü inanç ve Allah’a sığınmak, olumlu düşünme ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Annenin Hasta Olduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yeni vefat etmiş annenin tavuk yediğini görmek
Annem yeni vefat etti yani 1 ay oldu kanser hastasıydı, Kaybettik.
Rüyamda hasta haliyle ve tavuk yerken gördüm, aslında çok az yiyip kucağına saklamıştı, görünce şaşırdım “neden yemedin bende yedin sandım” dedim şaşırdım ve uykudan uyandım. lütfen cevaplar mısınız ? Şimdiden teşekkür ederim.

benim annem ben 8 yaşındayken öldü ve okulda falan arkadaşlarım tarafından aciz durumdaydım gibi geliyodu bana şu an lise 1 e gidiyorum ve ortaokul arkadaşlarım hariç annemin öldüğünü bilimiyo ve söylemek istemiyorum zaten en yakın arkadaşlarım dahil herkese dün akşam rüyamda nöbetçi öğrenci geliyo arkadaşımın kulağına semanın annesi yokmuş müdür çağırıyo diye arkadaşım şaşırıyo sonra ben müdürün yanına gidiyorum benimle konuşmuyolar sonra arkadaşımın yanına tekrar gidiyorum ona kimseye söyleme falan diyorum arkadaşımn öğrediği için çok kötü oluyorum oda ben kimseye falan söylemem diyo arkadaşım sonra uyanıyorum içimde bi korku bi sıkıntı geliyo çok kötüyüm bugünden beri.

Ruyada karanlik bir yerde olmus annemi gordum. Once abimi gordum ruyada, annemin cok hasta oldugunu, yuzunun cok sis ve moraltinin olum aninin oncesinden cok oldugunu soyluyordu. Daha sonra annemi gordum “sen niye yanima gelmedin?” diye soruyordu bende yuzune bakmaya korkuyordum fakat korktugumu degil onu istemedigimi soyluyordum ruyamda. Gitmeye calisiyordum, kacmaya calisiyordum ama birakmiyordu. Annem bir kac yil once oldu. Simdiden tesekkur ederim.

Annem 1 yıl önce lösemi hastalığı sebebiyle vefat etti rüyamda tekrar lösemi hastası olduğunu ve bir hastanede tedavi amaçlı tutulduğunu gördüm onu gördüm ve oda beni gördü ben ona el sallayıp onu çok sevdiğimi söyledim lütfen yorumlarmisiniz ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir