Rüyada Ölmüş Annenin Hayatta Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş annenin hayatta olduğunu görmek neye çıkar?

Benim annem 24 Ağustosta evinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti, ben kızıyım, annemi rüyamda gördüm, ben evlendim Trakya’ya gelin geldim, ailem İzmir’de yaşıyor, evlenmeden önce devamlı annemle beraberdik, her yere birlikte gider gelirdik, 10 ağustosta düğünüm oldu Trakya’dalardı 11 ağustos Allah’ın izniyle İzmir’e uğurladım ailemi tam 16. günde vefat haberini aldım, hemen İzmir’e geldim, soğuk yüzünü gördüm, gasilhanede su döktüm, kabrine kadar hep olduğu gibi yine yanındaydım annemin.

Rüyama gelince, annemle İzmir’deyiz, yine yan yanayız yürüyoruz, annemde astım vardı ara ara dinlenmezse tıkanır durmak zorunda kalırdık, biraz dinlendikten sonra yine yolumuza aynı şekilde devam ederdik, yine aynı şekilde oldu, yürürken tıkanır gibi oluyor annem dur sen dur, diyorum dinlen sen diyorum, sözüm ona kalp krizi sonucu hastanede kurtarılmış yani ölmemiş, zaten yeni kurtuldun annem diyorum dur dinlen acelemiz yok diyorum, annem de duruyor ama o kadar net ki boyu, posu, kilosu, her şeyi, üstündeki bluzu bile netti. Bu ne anlama geliyor? beni aydınlatır mısınız acaba? zaten annemin facebook yazıyorum her iki resimdeki bizler kızlarıyız kız kardeşimle ben.

Rüyada ölmüş anneyi canlı görmek yorumu

Değerli kardeşim görmüş olduğun bu rüya hakkında öncelikle rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını okumanı, oradaki bilgiler ışığında rüyanın mesajını tespit etmeniz tavsiye ediyorum. Mesajı çözemezsen ya da başka bir soru olursa çekinmeden ekleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir