Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ölmüş Annenin İntihar Ettiğini Görmek

Rüyada ölmüş annenin intihar ettiğini görmek nedir?

Bu sabah rüyamda normal yaşamda kalp krizi geçirerek ölen annemin intihar ederek kendini uçurumdan aşağı attığını görüyorum ve tekrar ölüyor. Çok ağlıyorum hatta kalktığımda gözümde ıslanmıştı biraz ama erkek kardeşimde sonrasında o kendini attığı için oda kendini uçurumdan atıyor fakat o yaşıyor, normalde de yaşıyor, ben izliyorum ikisini de, polisler sorguya geliyor “annen neden atladı” diye “usandım” diyormuş. Erkek kardeşim cevap veriyor yani o yaşıyor olmuyor normalde de yasıyor. 28, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada ölmüş annenin intihar ettiğini görmek yorumu

Songül merhaba, öncelikle ölmüş anneyi rüyada görmek sayfasını dikkatle okumanızı rica ediyorum. Sayfada da yazdığı gibi temel olarak anneye olan sevgi, ona olan özlemi gösterirken,  rüyada ölü anneyi diri görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığını ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığını temsil eder.

Ölen annenin rüyada yeniden öldüğünü görmeniz sizin gerçek hayatınızda sizi derinden etkileyen bir üzüntü yaşadığınızı ve bu üzüntünün etkisinden henüz çıkamadığınızı, bu üzüntü sebebiyle yaşama karşı bir isteksizlik içinde olduğunuzu ve kendini iyi hissetmek, yaşama yeniden sarılmak için olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmanız gerektiğini temsil etmektedir. Rahmetli annenizin kendini uçurumdan atarak intihar ederek ölmüş olması ise hayatınızda ani bir değişilik sonucu sevdiğini ya da değer verdiğiniz bir şeyleri ya da birini kaybetme korkusu yaşadığınızı göstermektedir.

Erkek kardeşinin de intihar etmesi onun da öldüğünü düşünmen kaybetme korkusunu iyice teyit etmekte ancak kardeşinin ölmemiş olması bu korkunun tamamen gereksiz olduğunu ifade etmektedir.

“Rüyada Ölmüş Annenin İntihar Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Anne ve babanın intihar etmesi
18 yaşında üniversite öğrencisiyim, bekarım, babamı 2015 yılında şubat ayından kaybettim ve dün annemi babamı rüyamda intihar ederken gördüm.

Duygu merhaba, görüğün rüya şu anda gerçek hayatında karamsarlık ve umutsuzluk duygularının yoğun olduğu bir yaşam dönemi içinde olduğunu ve sabır, dua ile bunu atlatacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir