Rüyada Ölmüş Annenin Pasta Yediğini Görmek

Rüyada ölmüş anneyi mutlu görmek neye delalet eder?

Merhaba, ben dün geceki rüyamda yıllar önce ölen annemi gayet keyifli gördüm, rüyada pasta yapıyorum oda afiyetle yiyor ve çok beğeniyor “ellerine sağlık kızım” diyor. Rüyamdan bu kadarını hatırlıyorum, teşekkür ederim. 30, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada ölmüş annenin pasta yediğini görmek

Rüyada ölmüş  anneyi görmek rüyayı gören kişinin annesine olan sevgisini, ona olan özlemini yansıtırken,  aynı zamanda onu kaybetmenin acısıyla başa çıkma yolunu henüz bulamadığını ve elinde kalan sevdiklerini de kaybetme korkusu taşıdığını temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada pasta yapmak rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak doğru yolda olduğunu, geleceğini kendisinin hazırladığını, kararlarını kendi aldığına işaret eder.

Rahmetli annenin mutlu olduğunu görmek onun mekanının cennet olduğuna rivayet edilirken onun pasta yediğini görmeniz aslında sahip olduğunuz güçlü manevi değerlerinizle işlerinizin hep yolunda gideceğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir