Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Annesini Ve Ablanın Düğününü Görmek

Rüyada ölmüş anne ve ablanın düğünü ne işarettir?

Annemi ben 5 yaşında iken trafik kazasında kaybettim. Onu sadece bir kere rüyamda görmüştüm 7/8 sene önce, ağlıyordu. Ve iki gün önce onu ikinci kez rüyamda gördüm. Rüyamda ablamın düğününe, vefat eden annem geldi.

Ananem, babam, ablam, kardeşim ve ben vardı. Önce çok mutlu olmuştuk geldiğine . Fakat ablamı ve kardeşimi kucaklayıp öpüyordu, ama benimle çok soğuktu ve babamın ona benim hakkımda kimi şeyler anlattığını söyledi. Bana çok kızgın, dargın görünüyordu. Benim hakkımda çok yanıldığını söyledi ve onu hayal kırıklığına uğrattığımı hissettirdi. Ne olduğunu sorduğumda daha fazla bir şey demiyordu. O sıralarda babam da bana üzgün bir şekilde bakıyordu. Anneannem ve kardeşlerim şaşkındı; Düğün sonunda yine ablamı ve kardeşimi öpüp gitti. Bana sadece baktı.

Kimden: funda
Cinsiyetiniz:kiz
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:EVLI
Şu anki ruh haliniz: uzgun
Anahtar kelimeler: olu, kizgin, dugun

Rüyada ölmüş annesini ve ablanın düğününü görmek neye yorulur?

Sevgili Funda, öncelikle rahmetli annene Allah’tan rahmet dilerim. İnşallah mekanı cennet olur. Lütfen mesajımın burasında mola ver ve rüyada rahmetli anneyi görmenin yorumunu sayfanın üst kısmında dikkatle oku. 7/8 sene önce onu ilk gördüğünde onun ağlaması seni çok küçük yaşında bırakmanın üzüntüsünü simgelemekte idi. Şükretmelisin ki annesiz büyümüş, evlenmiş, yuva sahibi olmuşsun. Annen bunları görüyor inan bana.

Son rüyan oldukça ilginç ancak bu rüyada iki unsur var.

Birincisi; Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

İkincisi ise sana soğuk davranması ve diğer olaylar. Bana göre sen Dünya yaşamının karmaşasından anneni anmaya, hatırlamaya yeterli zaman ayıramamışsın. Onu görmeyi Yüce Allah’tan canı gönülden iste, inan rüyalarında göreceksin, doya doya sarılacak, konuşacaksın. Lütfen ileride gelişmeleri ekler misin? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Annesini Ve Ablanın Düğününü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölmüş yakınlarını canlı görmek
Rüyamda denizin ortasındaydık. İki tane gemi vardı, birinde ölen dedem diğerinde de bizim sülale vardı. Ama bizim sülaleden yaşayanlar vardı ve çok kalabalıktı ama yabancı olarak biri yoktu. Lütfen sorumu cevaplayın

Hande merhaba,
Rüyada ölüyü diri görmek, oldukça sık karşılaşılan rüyadır. Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme ihtiyacı ya da yol gösterici birine ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir