Rüyada Ölmüş Anneye Hediye Vermek

Rüyada ölmüş anneye hediye vermek neye delalet eder?

Merhabalar. Rüyamda rahmetli annemi gördüm, ikimiz konuşuyorduk. Ben ona hamile oldugumu ve iki arkadasimin hangisinden oldugunu bilmedigimi (gercek hayatta tek arkadasim var ve hamile degilim) anlatiyordum. o de cok sasirdi ama bir sey demedi. İkimiz konusa konusa bir eve geldik. bende ona iki tane elbise hediye ettim. elbiseler yazlik kisa kollu, ve siyah, mavi, boz, koyu yesil karisik renkliydi, kumasi da sanki ipek idi. tam bilmiyorum. bu ne anlama gelir. (annem ben 13 yasinda iken vefat etti. ve ruyamda de ilk kez onunla konustum, onceden hep sadece gorurdum, hissederdim). Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyada ölmüş anneye hediye vermek neye yorulur?

Arzu merhaba, bu değerli rüya için teşekkür ederim. Rüyanın 3 ana unsuru var; rüyada rahmetli anneyi görmek, rüyada hamile olmak ve rüyada ölmüş anneye hediye vermek olup, anlamlarını aşağıda açıklayacağım. Rüyada ölmüş annenin sağ olduğunu görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada ölmüş anneye elbise hediye etmeniz ise, gerçek hayatınızda hal ve tutumunuzda, kararlarınızda önemli bir hata yapmadığınız sürece hep huzurlu olacağınızı temsil etmektedir. Kumaşının ipek olması bunu teyit etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir