Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneye Hediye Vermek

Rüyada ölmüş anneye hediye vermek neye delalet eder?

Merhabalar. Rüyamda rahmetli annemi gördüm, ikimiz konuşuyorduk. Ben ona hamile oldugumu ve iki arkadasimin hangisinden oldugunu bilmedigimi (gercek hayatta tek arkadasim var ve hamile degilim) anlatiyordum. o de cok sasirdi ama bir sey demedi. İkimiz konusa konusa bir eve geldik. bende ona iki tane elbise hediye ettim. elbiseler yazlik kisa kollu, ve siyah, mavi, boz, koyu yesil karisik renkliydi, kumasi da sanki ipek idi. tam bilmiyorum. bu ne anlama gelir. (annem ben 13 yasinda iken vefat etti. ve ruyamda de ilk kez onunla konustum, onceden hep sadece gorurdum, hissederdim). Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyada ölmüş anneye hediye vermek neye yorulur?

Arzu merhaba, bu değerli rüya için teşekkür ederim. Rüyanın 3 ana unsuru var; rüyada rahmetli anneyi görmek, rüyada hamile olmak ve rüyada ölmüş anneye hediye vermek olup, anlamlarını aşağıda açıklayacağım. Rüyada ölmüş annenin sağ olduğunu görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada ölmüş anneye elbise hediye etmeniz ise, gerçek hayatınızda hal ve tutumunuzda, kararlarınızda önemli bir hata yapmadığınız sürece hep huzurlu olacağınızı temsil etmektedir. Kumaşının ipek olması bunu teyit etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneye Hediye Vermek” için 3 yanıt

Rüyada ölmüş annenin güldüğünü görmek
Merhabalar, Ben annemi 2 ay oldu kaybedeli. Yakınlarım onu son günlerde gülerken görüyorlarmış. acaba hayırlı bir şey mıdır bu? Ana unsurlar : ölmüş anne, yakınlar, ölünün güldüğünü görmek.

Öncelikle size sabırlar, annenize Allah’tan rahmet diliyorum. Gülmek, hem canlı hem vefat etmiş kişiler için olumlu mesaj verir ve yakınlarınızın rüyası annenizin huzur içinde olduğunu simgelemektedir. Bu konuda lütfen rüyada ölmüş anneyi görmek rüya analizleri sayfasını da inceleyin.

Rüyamda 1 ay önce vefat eden annemi bir kaç kere gördüm rüyamda son rüyam da bir sınıfta gördüm beyaz masalarda oturan insanlar vardı annemi sınıftan ayrı bir yere oturtmuşlardı. Sonra içeri beyaz kuş tüyüyle kaplı tabuta benzer bir sandık geldi annemin önüne konuldu. Annem gülüyor ve gururla etrafındakilere bakıyordu. İşte böyle olmalı dedi bir ses sonra annemin gülen yüzünü gördüm ve uyandım.
Başka bir rüyada annem yine kalabalık bir yerdeydi başkalarıyla konuşup gülüyordu ben de ona kızdım anne biz burda ne haldeyiz çok üzgünüz dedim o da “gülüm olacağı buymuş böyle olacakmış. Hadi sen git işine bak “ dedi
Bir başka rüyada da yüksek bir yerde oturmuştu ben ona bakıp ağlıyordum. O yine gülüyordu ne güzel ettim tam da zamanında oldu dedi. Bu rüyaları yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir