Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyi Başı Açık Görmek

Rüyada ölmüş anneyi başı açık görmek neye delalet eder?

Merhabalar, rüyamda ölmüş annemi başı açık görüyorum, eski evimizde bir kanepeye yatırmışlar ve hasta imiş, başında erkek kardeşim ve babam varmış, birde başka bir erkek sırtına ütü ile bastırıyorlar, annem ağlıyor. “Niye yapıyorsunuz” diyorum ve bende ağlamaya başlıyorum, “annen hasta, sonrada sana yapacağız” diyorlar.

Tuvalete gitme bahanesi ile odadan çıkıyorum. Evden kaçarcasına çıkıyorum, ağlayarak kapının önündeki kardeşlerimden ve diğer akrabalardan yardım istiyorum ama kimse benle geri gelmiyor. Herkes bir bahane uyduruyor. Ağlayarak uyandım, lütfen manasını söyler misiniz. Saygılarımla. Gönderen Arzu.

Rüyada ölmüş anneyi başı açık görmek nasıl yorumlanır?

Arzu Merhaba, bu çok ilginç rüyayı yazdığın için teşekkür ederim. Burada iki ana unsur vardır rahmetli anneyi görmek ve ölmüş birini çıplak görmek.

Rüyada ölmüş anne, rahmetli anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada ölmüş birini başı açık görmek gerçek hayatta manevi yönden fakirleşmeye işarettir. Bu önemli bir rüyadır ve bunu gören kişi hemen oturup yaşam muhasebesi yapıp, gerçek hayatında yaptıkları, yapmadıkları ve yapması gerekenler konularını gözden geçirmelidir.

Ütü konusu ise sizin için hatalı yönlerinizi düzeltmeniz, kimi şeyleri düzenlemeniz gerektiğini ifade etmektedir. Yardıma kimsenin gelmemesi ise, kendi işinizi kendiniz yapacağınızı, yapmanız gerektiğini simgelemektedir. Rüyanın unsurları: ölmüş anneyi, erkek kardeşi, babayı, başka bir erkek, ütü yapmak, ölüyü çıplak, ölmüş birini çıplak görmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Başı Açık Görmek” için 3 yanıt

rüyamda rahmetli annem hamile idi ve ben ona banyo yaptırıyordum, bir taraftanda doğmamış çocuğu seviyordum.

Ruyamda on sene önce vefat etmis babanemi gordum hastabakici bi kadin babanemi temizlemek icin yanindaydi yardima ihtiyaci oldugunu soyleyip beni odaya cagardi babanem yatakda ciplak yatio nefes alip veriodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir