Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek tabiri?

Rüyada ölmüş anneyi görmek, rüyada ölmüş anneyle konuşmak, rüyasında ölen anneyle sarılmak veya kucaklaşmak onun bir şey istediğini ya da söylediğini görmek çok değerli rüyalar olup, dikkatle yorumlanması gerekir. Rüyada ölen anneyi görmek, vefat etmiş anneyi görmek, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken,  rüyada ölü anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada ölen anneyle konuşmak neye işarettir?

Gördüğünüz rüyada ölmüş anne ile konuşmak, gerçek yaşamınızda annenize doyamadığını, ona son kez güle güle demek için son bir fırsat olarak hayalinizi kullandığınızı gösterir. Rüyada ölü anne ile konuştuğunu görmek, bir tür konuşma gereksinimi simgesidir. Gerçek hayatta konuşmak, kendini ifade etmek çok önemlidir. Kendini iyi ifade edemeyen, duygu ve düşüncesini doğru anlatamayan insan mutlu ve başarılı olamaz. Anne ile rüyada konuşmak gerçek yaşamın konuşmak, iletişim, haberleşme sıkıntıları hakkında bilgi verebilir.

Rüyada ölmüş anneyle kucaklaşmak ne demektir?

Görülen rüyada ölen anne ile kucaklaşmak, kucaklaştığını görmek, gerçek yaşamın acımasız sıkıntıları karşısında bunaldığını, yorulduğunu ve uzun bir dinlenmeye ihtiyacın olduğunu ifade eder. Bu yorgunluk hem fiziksel bakımdan bir yorulma olabileceği gibi ruhsal bir yorgunluk duygusu da olabilir. Sakin kafa ile bu değerlendirilip, hayatın hangi yönünün sizi yorduğunu tespit edip ona göre tedbir alıp, çarelerini bulmanız belki de dinlenmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada rahmetli anneye sarılmak, ona sarıldığını görüyorsanız bu içinde bulunduğunuz güven eksiliğinin simgesidir. Günlük hayatın sert koşulları karşısında kendini yeteri kadar güvende hissetmediğini ve güvenecek bir şeye ya da birine gereksinim duyduğunu gösterir. Bu rüya bir kendine güven sorununu da işaret edebilir.

Rüyada ölmüş anneyi öpmek ise rüyayı gören kişinin özellikle kendini ifade etmek, kendini karşısındakine daha doğru anlatmak konusundaki sıkıntısı aşmak için annesine ihtiyaç duyduğunu, onu yanında görmek istediğine işaret eder.

Rüyada ölmüş annenin bir şey istediğini görmek neye delalet eder?

Rüyanızda ölen annenin sizden bir şey istediğini görmüş olmanız,  annenin ne istediği ile birlikte yorumlanır ve reel hayatta davranışlarınız hakkında bilgi verir. Mesela rahmetli annenin para istemesi çevrenizdeki yardıma gereksinimi olan yakınlarınıza yardım etmeniz gerektiği temsil eder. Sizden su istemesi daha fazla dua etmeniz gerektiğine işarettir.

Rahmetli annenin nasihat ettiğini görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüyada ölmüş anneniz size nasihat ediyorsa, rüyada geçen konu dikkatle incelenmeli ve rahmetlinin neler söylediği, neleri söylemek istediği tespit edilip, ona göre davranılmalıdır. Bu rüyanın hakkınızda önemli bir mesaj taşıdığınıza inanabilirsiniz. Anneler daima çocuklarının iyi olması ister, onların daima mutlu ve huzurlu yaşamasını arzu ederler.

Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek neyi işaret eder?

Rüyanızda ölen anneyi hasta görmüşseniz, ölmüş annenin hasta olduğunu görmek, oldukça önemli bir rüyadır ve yaşamınızın manevi yönü hakkında mesaj verir, belkide inanç ya da ibadet durumunuzu gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Bu rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkar. Güçlü inanç ve Allah’a sığınmak, olumlu düşünme ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır.

Rüyada ölen annenin kızdığını görmek tabiri nedir?

Rüyada ölmüş anneniz size bir konuda kızarsa, veya onun kızdığını görürseniz, bu  iç dünyanızda yaşamakta olduğunuz fırtınaları dindirmek için bir şeyler yapmanız gerektiği ifade eder. Daha sakin olmalısınız manası taşır. Rüyada ölmüş anne ile tartışmak, tartıştığını görmek, uyanık dünyanızda sizi öfkelendiren bir durum yaşadığınız, öfkenizi halen üzerinizden atamadığını ve bu durumun sizde sıkıntı yarattığını temsil eder.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek” için 44 yanıt

Rüyada ölmüş annenin tebessüm ettiğini görmek
Rüyamda ölmüş annemi gördüm. Kapının kenarında, üzerinde yeşil renkli ceketi ve fularıyla bana tebessüm ediyordu. Hemen koşarak yanına gittim. Yüzü pamuk gibi beyazdı. Sarıldım, özür diledim. Beraber yavaşça yere düştük. Yerdeyken gözleri kapandı, eşim odaya girdi. Ona seslendim ama duymadı, odadaki rutin işlerini yapar gibi gözüküyordu. O aşamada uyanmışım. Bu rüyam neye işaret etmektedir? Şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya annenizin cennet hanımlarından olduğunu apaçık göstermektedir.çünkü yeşil elbise cennet ehlinin giysisidir ve yüzünün yumuşak ve beyaz olması da cennet ehli olduğunu göstermektedir, çok güzel bir rüya.

Rüyamda annem suyun icinde yüzüyor ve sanki bana birşey anlatmaya çalışıyordu ve suya dalarak sonrada elinde balonla yukarı çıktı balonun üstünde kızımı seviyorum dedi bu rüyam ne anlama gelir

Merhaba,
Gecen ay ölmüs olan annemi ruyamda hic goremiyorum. Oysa ki ablam hemen hemen her gece goruyormus. Acaba bana kirgin mi? Nasil yorumlamaliyim?

Merhaba, rüyamda 4 sene önce vefat eden annemi gördüm (çok istememe rağmen çok sık görmem) birlikte camdan dışarı bakıyoruz ben ona bi sıkıntımı anlatıyorum. Sonra bana döndü çok üzgün bir şekilde. Ben, neden beni bıraktığını sordum. gözünden yaşlar akmaya başladı ben gözyaşını sildim ve ağlama lütfen dedim sonra seni çok özledim diye sarıldım anneme yanaklarından öptüm öptüm. Ama o hiç konuşmadı benimle.Sonra uyandım.Lütfen rüyamı yorumlayın bana ne demek istedi. Ne anlama geliyor bu rüya. gerçek gibiydi 2 gündür ağlamaktan kendime gelemedim

Değeli okurum, rahmetli anneyi rüyada görmek hakkında genel bilgi sayfada açıklanmıştır. Bu bilgileri alıp, içinde bulunduğunuz ruh hali, korkular ve endişeleriniz ya da sevinçlerini bir arada değerlendirip mesajı ancak siz tespit edebilirsiniz. Bu konuda söylenecek en önemli şey annenizden aldığınız yüce değerlerin fakında olup ona layık bir evlat olmak gerektiğini akıldan çıkarmamaktır. Lütfen bundan sonra rüyalarınızı rüya gönder sayfasında yollayın.

Merhaba ruyamda gecen sene kaybettigim annemi gordum, annem cok guzeldi ustu acik arabada mahseri kalabalikta annemi evine goturuyorlardi, alkislayarak ve nasil basardi diye giptayla bakiyorlardi, annemde tatli tatli guluyordu sesizce gururlanarak, yuzu cok guzeldi bu ruyamin anlami nedir yorarsaniz sevinirim.

Işıl merhaba, rüyanız ya rahmetli annenizin mekanının cennet olduğuna işaret etmekte ya da hakkınızda hayırlı, aydınlık, güzel gelişmeleri müjdelemektedir.

Rüyamda ölmüş annem bana sadece bakiyordu, sonra bir portre gibi yaklaşıp uzaklastı, Benimle hic konusmadi ama sevinir gibiydi.

Merhaba mevlüt kandili gecesi ölmüş annemi rüyamda gördüm üzerinde çok sevdigi mavi elbisesi diz çökmüş oturuyordu kafası öne eğik bende ayakta dikiliyorum kafasına sarılıp sürekli saçlarını kokayıp öptüm saçlarının kokusu hala burnumda inanın.hiç konuşmadı yorumlarsaniz sevinirim

Ramile selam, rüyalarınıza sağlıklı açıklama almak için hakkınızda bilgi vermelisiniz. Ölmüş anneyi görmek bu sayfada anlatılmaktadır. Doktora gitmek konusunu doktor rüya tabiri sayfasında okuyabilirsiniz.

Ölmüş annemle ve terziye. gidiyoruz ama kapı kapalı, rahmetli annem kapıyı çalmak istemiyor kapı açılıyor içeride kimse yok ama derli toplu her yer düşünmüş bir yorgan var içinden 3 tane yan yana duran kıyafet var birisi mavisi bir etek bunu annem giyiyor üzerine sonra arkadan bakıyorum ona yürürkem zayıflamış sanki

Mehtap merhaba, lütfen öncelikle sayfada anlatılan rahmetli anneyi rüyada görmek açıklamalarını okuyun. Rüyada terziye gittiğini görmek gerçek hayatta ilerleme, yükselmek için yaptığınız işlerde bir güvensizlik yaşadığınızı belkide başarınızı başkalarına test ettirmek, onların görüş ve önerilerini almaya ihtiyaç duyduğunuzu simgeler. Rüyada yorgan görülmesi ısınma, sıcaklık, emniyet, başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir. Rüyada etek görmek veya etek giymek kısa bir yol olarak yorumlanır.

Ruyamda olmus annemle carsida dukkanimiz varmis onu kapattik benim yanimdada bir kiz cocugu var ona pembe tullu etek giydirdim o benim kizimmis kizin elinden tuttum yokda gidiyoruz annemin bir esegi var annem bana ben ablana gidicem dedi bende sehirde bu kalabalikta carsida nasil esekle gidecek diye dusunurken birden annemin evinin oldugu sokaga baktim uzun bir alsfalt yol ve cok sakin komseler yok ozaman annem esekle bu sakin yoldan diye gidecek diye rahatladim bu arada yanimdaki kizim annemin esegine binmek istedi esegin ustune oturdu ama esek onu istemedi tam esekten dusecegi zaman ben kucakladim kiz cocugu bana anneannemin esegi benim binmemi istemedi dedi bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tsk ederim

Rüyamda annemi beyazlar içinde gördüm. Nur gibi parlıyordu. Anne burası cennet mi dedim. Bilmiyorum kızım ama rahatım iyi dedi. Eş dost burda dedi.

Merhaba ruyamda selamlaşmak için elin uzattı ben annemi çektim kendime ve sarıldım kokusun aldım ve aglıyordum annem de özledinmi sen beni dedi ben durmadn aglıyordum sonra da uyandm yorumunuz için şmdiden teşekür ederim

Kaybettiğim annemi çok sık görmesem de çoğunda sanki ölmemiş de komaya girmiş uzun zaman sonra uyanmış olarak görüyorum akşam gördüğüm rüyada da komadan çıktıktan sonra beni tanımadı bunun açıklaması nedir?

Annemi kaybettim çok hastalandı. Rüyamda itlerin ben artık dedi gülümsedi “artık çalışmaya başlayabilirsin” dedi bana. İyiydi kalktı oturdu, onu çok özlüyorum.

Ruyamda rahmetli annemi gördüm, 6 ay once kaybettik ve annemin öldüğünü biliyoruz ama 6 ay once gomulmus, koyde bir tane daha tabut var ve annem de onun icindeymis. Sonra anneannem “onu koye gömmeyecegiz alip bizi de ölünce yanina gomuleceği genis bi yer olmasi gerekiyor” diyor. Ben de anneanneme diyorum ki “tamam ama öldü, 6 ay icinde toprak olmustur, nasil yikayip gömecegiz” neyse sonra bir eve geliyoruz, annemi evin banyosuna goturup koyuyor “biz bunu kardesinle yikayacagiz” diyor ve annem gormuyorum ama yikiyorlar. Sonra sarmalayip defnetmeye gotururken karsidan babam, dayim, enistem geliyor. Sonra annem birden ayakta durmus bize bakiyor, ben ona bakiyorum, o bana hafif gulumsemeyle bakiyor, sanki ben mutluyum uzulmeyin der gibi yada ne bileyim cok degisikti, gozlerim doldu, ne olur yardim edin ne anlama geliyor bu? ondan sonra uyandim zaten.

Rüyamda Rahmetli anneciğim bir tarafta yatıyor. Ben bir tarafta yatıyorum.Anneciğim Üşüyorum dedi. Bende üzerimde örtüğüm yün yorganı üzerine örtüyorum.

Merhabalar ben annemi 3 yil once kaybettim ancak bu anlatacagim ruyayi daha once de gordum. Ruyada annemin gelecegini duydum ama nerede kaldi derken kapi caldi, komsumuz alisveristen gelmis elindeki poseti birakti annen geliyor su yemegi yapin annenin geliyor yemek yesin dedi 18 inde gidicekmis dedi ve sonra uyandim saate bakiyin derken bugun ayin 18 i oldugunu farkettim lutfen Yorumlar misiniz.

Selamun aleykum, benim annem yeni vefat etti, 3 sene baktim, annemi gecen gordum ruyamda “ne yapiyorsun” dedim, bana “kendime dua ediyorum” dedi, sanki biraz yuzu asikti yatakta idi ruyami yorumlar misiniz?

Erkek arkadaşım rüyasında vefat eden annesini ve beni görmüş annesi ona sarılıyormuş arkada beni görünce ondan uzaklaşmış ve uzak durun demiş ikimize bakarak lütfen yorumlar mısınız

Rüyamda kapı çaldı bilmediğim bir ev ablamin eviymiş, açtım annem “anne sen ölmedin mi” dedim, “öldüm seni ziyarete geldim” dedi, “damarlarindan hastasin ya” dedim, “geçen hafta varis için doktora gitmiştim gerçekten sarildik opustuk falan yürüdük dışarı doğru ablama seslendim sevinçle kapıya döndüm ablam geliyor mu diye annem kayboldu içeri girdim ablama anlatip cam dilim dönmüyor zor nefes alıyorum ayakta duramıyordum.

Rüyamda odamda yatıyorum annem içeriye yanıma geliyor uçuyor odanın içinde bembeyaz ve ben yatarken üstüme nur serpiyor yanımda yatan eşime de 2 ,3 kez tokat atıyor ve gidiyor. Yorumlar mısınız rica etsem.

Ruyamda annemi gordum, annem vefat edeli 8 bucuk ay oldu aylar sonra gordum. Ruyamda elime kirem suruyordum baktim annem yerde beyaz hastane kıyafeti gibi üstünde yerde oturuyor anne diye seslendim, yanına çöktüm elimdeki kıremi annemin yüzüne sürmeye başladım ki annem kafasını geri cekti istemede, annem kırem dur yüzüne sureyım dedim, yüzü bembeyaz Nur gibi idi devam ettim sürmeye sarılıp boynundan öptüm anlından öptüm beni iteledi sen beni çok kırdın hemde çok dedi çok üzüldüm üzdün dedi, ben ellerime kıremi yedırerek geri çöktüm sadece baktım, benmi dedim evet çok üzdün dedi ben sadece sustum sadece izledim onu. Bakma öyle dedi hiç konuşmadım, Sadece sesiz kaldım, Oysa içimde fırtınalar kopuyordu ama herzamanki gibi yıne sesiz kaldım içimden siz yaptınız beni kötü oldum deyıp durdum sessizce. Yere baktım çok üzüldüm ve uyandım. Annem gerçek hayatta konuşamıyordu yıyemıyordu MND hastalığı vardı ellerımde vefat etti. Ve çok üzgün ve kızgındım

Annem öleli 9 ay oldu, bir doktor yüzünden gitti. 57 yaşındaydı. Bayagidir görmemiştim. Rüyamda Hakkari’nin bir ilçesinde yaşıyordum, her yer kar. Annem oraya gelmiş ve babamla tekrar nişan düğünü yapacakmış, elbise ve yüzük alıp oraya gelmiş. Banyoda çok kirli bir çamaşırı yıkıyordu, biraz izledim. Sonra çağırdım çok özlemiştim, sımsıkı sarıldım. Nişan için kırgındım, ben nişanlanacakmışım, bir de millet ne diye endişeleniyordum. Teşekkürler.

Tuvalet ihtiyacım için soğuk karlı havada dışarı çıkıyordum annemde oğlum içerde lavabo var neden dışarı çıkıyorsun diye tebihledi içeri aldı beni.

Çocuklugumda vefat eden annemi ilk defa ruyamda goruyorum ve ölmüş olarak görüyorum, bagriyorum bagiriyorum kimse duymuyor, bir kadin teselli ediyor beni, morgta teyzemi ariyorum ama normalmis gibi davraniyor, suan üç aylik olan oglumu götürmedim diyorum ( kabir ziyaretine kirki cikinca goturdum bu arada oglumu) annemi babamla birlikte gömuyoruz.

Annem Kanser Hastasiydi 3 Ay Önce vefat etti Ayda bir görüyorum Ruyamda Dun gece aglayarak artik ruyama gir anne cok ozledim diyip aglaya aglaya uyumustum Bu gece ruyama girdi tekerlekli sandaliyedeydi Zaten olmeden oncede tekerlekli sandaliyeye mahkúm almuştu Yolda eski bi kek tavasi satan teyze vardi Kizim al çeyizine koyarsın Dedi bende hayir çok sekiler paslanmis bunlar anne dedim beni dinle al dedi almadim gerisini hatirlamiyorum Sizce nedir g
yorumu?

Merhabalar. Ruyamda yedi yil once ölen annemi gördüm, o kadar güzeldi ki. Cicekli oyali yazmasi vardi yuzu bembeyaz gözleri işil isildi. Anne sen ölmüştün nasil geldin dedim biz üç kiz kardeşiz sizleri çok üzuyorlardi bu yuzden geldim dedi. Konusuruz sonra dedi sarildim öptüm çok çok güzeldi öyle hasretim ki ona, 18 yasinda kaybettim onu.

Merhabalar rüyamda vefat etmiş annemi gördüm. annem intihar etmişti ve rüyamda ona babamla birlikte soru soruyordum neden bunu yaptın diye annemin burnu kanıyor du ben ona yakınlaşmak istedikce annem beni uzaklastiriyordu annem rüyamda ölmesin de bizim bir sucumuz olmadığını bütün suçun anne ve babasının olduğunu söylüyordu bu nedemek

Men ölən annemı röyada diri gördüm üşüyürmüş və xəstə gördüm xaiş olunur izah edəsiniz

Akşamüstü odama girip uyumuştum.ruyamda tam o şekilde yattigim halde 25 gün önce ölen annem odama geldi yanıma uzandı başımı koluna aldı kızım sen böyle olduğun için ben şükredemiyorum dedi.manasi nedir sizce

annemi 6 yıl önce kaybettim. Rüyamda annem bir hastanede doktorluk yapıyordu. ama çok uykusuz ve yorgundu sürekli nöbet tutmak zorundamış başka doktor olmadığı için. Bende anneme gidip büfeden yiyeceği bisküvi, sandviç ve süt alıyorum. Sonra anneme getirip veryum, lütfen biraz dinlen diyip yanağından öpüyorum ve uyanıyorum. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

Not: annem gerçekte doktor değildi. Sadece dünya tatlısı bir ev hanımıydı…

Merhaba bende teyzemin görmüş olduğu bir rüyayı size anlatmak istedim acilen cevaplansa çok iyi olur anannem 3 ay önce vefat etti bugünde bir akrabanın annesinin mevludu var dün gece teyzem rüyasında anne diyerek ağladığı zaman anannem içeri giriyor birbirlerini özlediklerini söyleyip sarılıp koklamislar birbirlerini ve anannem demiski kız kardeşine söyleyecem sana altın alsın demiş bu ne demektir şimdiden teşekkürler

Değerli rüya yorumcuları ben asel rüyamda ölmüş annemi gördüm yüzü bembeyaz nur içinde idi. Ben agliyordum anne anne die bağırıyorum rüyanın tabirini bulamadım ondan size yazdım şimdiden tesekkur ederim size allah razi olsun

Merhaba, çok kıymetli yorumlarınız var.Yeni buldum sitenizi. En değerli Varlığım Anneciğimi 2 sene önce kaybettim… 1 senelik çok acı dolu (6 kere yoğun bakım ve 50 nin üstünde acil) de geçen ve maalesef yoğun bakımda sonlanan tarifsiz acılı bir süreçti. Çok uzun süre ve çok ağladım. Rüyamda onu görüp kendisinden iyi olduğunu duymak çok istedim ama olmadı. Belki ben çok ağladığım için. Çok değerli bir dostumuz Annemi kaybettikten sonra Anneciğimi çok güzel çiçeklerle dolu bir yerde yemyeşil bir elbiseyle görmüş, saçları beyazmış galiba. Nasılsın demiş, nasıl iyi olmayayım nütün acılarım dindi… çok iyiyim demiş. Benim buhün gördüğüm rüyada Anneciğim çok güzel kırmuzı bir elbise giymişti. Çok yakışmıştı. 35-40’lı yaşlarda gibiydi. Galiba fırının başında birşeyi yavaşca pişiriyordu. Usulca, sakin birşey söyledi ama hatırlıyamıyorum. Bu kadar… Bu arada 49 yaşındayım, Babamla t
yaşıyorum ve hiç.evlenmedim. Hep çok istedim ama hep hayal kırıklığı ve hep üzüntü yaşadım
Hiç mutlu olmadım. Annemi kaybetme sürecinde onun çok acı çekmesinden ve şu ana kadar özel ilişkilerimde hiç.mutlu olmadığım ve hep acı çektiğim için maalesef zaman zaman Rabbime ağlayıp isyan ettim niye gep böyle oluyor diye. Bu 2 rüyayı yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdeden teşekkür ediyor, ve değerli, inançlı, olumlu yorumlarınız için saygılar sunuyorum…

Rüyamda olmuş annem bi anda mutfağa gittiğimde evime gelmiş.mutfagimfa öylece duruyor ona bakiyirum çok seviniyorum kurban oluyum geldin mi bugün pazertesi biliyodum geleceğini demekki annem diyorum ama benle hiç konuşmuyor durgub ve düşünceli.anne diyorum her gün sana bi sürü dualar okuyorum sana ulaşıyormu haber ediyolarmi cvp vermiyor.yerin nasıl diyorum sarı renkte bi yerdeyim diyor.fazla yakından bakma bana diyor.Anne diyorum biz sana her gün okuyacaz seni ordada rahat ettirecez diyorum.oyle işte rüyam ve ben annemi kaybedeli 4 ay oldu bi gün bile duasını eksik etmedim.genelde gülerken mutlu görüyordum bugün ki durgun ve düşünceli duruşu kafama takıldı yorumlarsanız sevinirim.ve ayrıca en sık ben görüyorum rüyamda annemi kardeşlerim bi kez anca görmüş teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir