Rüyada Ölmüş Anneyi Hamile Görmek

Rüyada ölmüş anneyi hamile görmek ne demektir?

Annem 1999 yılında vefat etmişti. Çok istememe rağmen onu hiç rüyamda görmemiştim. Geçen gün kısa bir uyuklama esnasında bu rüyayı gördüm. Annem öldüğü yaşlarda yani 80 küsur yaşında açık yeşil bir giysi var üzerinde özellikle karın bölgesi dikkatimi çekiyor, hayretler içinde kalıyorum. Aman Allah’ım! Sen hamile misin? diyorum, hiç sesini çıkarmıyor, yanında da orta yaşlı bir adam beliriyor.

Ortam annemin gençliğinin geçtiği eski bahçeli ev. Ben kendisine beyaz bir yorgan getirmişim. Evin içine giriyoruz yerde yine açık yeşil bir yatak serili güya lohusa yatağı imiş. Ben getirdiğim beyaz yorganı seriyorum üzerine ve annemde üzerine uzanıyor. Uyanınca dua okudum ruhuna tabi. Hayırdır inşallah diyorum. Rüya ayrıntıları açık yeşil giysi, orta yaşlı adam, eski bahçeli ev, beyaz yorgan, açık yeşil yatak, lohusa yatağı.

Rüyada ölmüş anneyi hamile görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş annenin sağ olduğunu görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Hamilelik ise yeni bir başlangıcı, hayatınızda yeni bir dönemin başladığının müjdesini vermektedir. Ölen anneyi hamile görmek ise annenizden aldığınız yüce değerler sayesinde hayatınızda yeni bir dönemin açıldığını müjdeler. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgiyi rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında bulabilirsiniz.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir