Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyi Hamile Görmek

Rüyada ölmüş anneyi hamile görmek ne demektir?

Annem 1999 yılında vefat etmişti. Çok istememe rağmen onu hiç rüyamda görmemiştim. Geçen gün kısa bir uyuklama esnasında bu rüyayı gördüm. Annem öldüğü yaşlarda yani 80 küsur yaşında açık yeşil bir giysi var üzerinde özellikle karın bölgesi dikkatimi çekiyor, hayretler içinde kalıyorum. Aman Allah’ım! Sen hamile misin? diyorum, hiç sesini çıkarmıyor, yanında da orta yaşlı bir adam beliriyor.

Ortam annemin gençliğinin geçtiği eski bahçeli ev. Ben kendisine beyaz bir yorgan getirmişim. Evin içine giriyoruz yerde yine açık yeşil bir yatak serili güya lohusa yatağı imiş. Ben getirdiğim beyaz yorganı seriyorum üzerine ve annemde üzerine uzanıyor. Uyanınca dua okudum ruhuna tabi. Hayırdır inşallah diyorum. Rüya ayrıntıları açık yeşil giysi, orta yaşlı adam, eski bahçeli ev, beyaz yorgan, açık yeşil yatak, lohusa yatağı.

Rüyada ölmüş anneyi hamile görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş annenin sağ olduğunu görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Hamilelik ise yeni bir başlangıcı, hayatınızda yeni bir dönemin başladığının müjdesini vermektedir. Ölen anneyi hamile görmek ise annenizden aldığınız yüce değerler sayesinde hayatınızda yeni bir dönemin açıldığını müjdeler. Bu rüya hakkında daha ayrıntılı bilgiyi rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Hamile Görmek” için 5 yanıt

rüyamda 3 hafta önce eski sevgilisi tarafından vurularak öldürülen kuzenimi gördüm.bana rüyamda “ben ölmedim.sadece adamı kandırmak için ölü numarası yaptım” diyordu.sonra karnına bakınca hamile olduğunu gördüm.

Rüyamda yaklaşık 15 yıl önce sattığımız evimize doğru gidiyorum, kapımızın önünde iki otobüs ve üzerlerinde Türk bayrağı asılı. O sırada 23 yaşındaki erkek kardeşimin askere gideceğini duyuyorum komşulardan “ama” diyorum “henüz kardeşimin okulu bitmedi ki” eve giriyorum, ev o kadar temiz ve güzel süslenmiş ki.
Birden yaklaşık 5 ay önce kaybettiğim annemi görüyorum. Annem hamileymiş ve elinde hamur leğeni varmış, hamile diye hamur leğenini alıyorum. Bana diyor ki “kızım bir çörek yaptım çocuğun arkadaşlarına ama bunu tutturamıyorum”. Ben yoğurmaya başlıyorum ama ben de yapamıyorum. Hep hamurla su birbirinden ayrılıyor.
ay, 24, Kadın, Evli, Ev hanımı, ölmüş annemi dusunuyorum surekli ve geride kalan kardeşlerim ve babam icin endise duyuyorum

Sevgili Ay,
Öncelikle sevgili anneniz için Allah’tan rahmet sizlere sabırlar diliyorum. Biliyorum acınız çok büyük ve henüz onun yokluğuna alışamadınız.
Sevdiği insanı kaybeden kişiler kaybettiği kişiyi sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir mesaj vermekten ziyade kaybetmenin acısı, yokluğuna alışamamanın acısının yansımasıdır. Zamanla bu rüyalar (yaklaşık 1 yıl gibi) bu rüyalar seyrekleşir ve anlam taşımaya başlarlar.
Siz aynı zamanda hassas ve düşünceli bir evlat olarak birde baba ve geride kalan kardeşleriniz için endişe duyuyorsunuz ve bu durumda böylesine karışık rüyalar görmeniz normal. Her ne kadar bu rüyalar yorumlanmaz desem de rüyanızın unsurları hep olumlu, hayırlı şeylere işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş annenin doğum yaptığını görmek neye işarettir
Annem 1,5 yıl önce vefat etti. Evliyim, 1 kızım var, eşimde kızımda çok fazla bir şekilde çocuk istiyorlar.
Rüyamda ölen annemin doğum yaptığını gördüm. Evli barklı biriyim bu yaşta kardeş sahibi olmak şaşırtıcı diyorum ama seviniyorum. Ayrıca çok toplu bir kız çocuğu inanılmayacak kadar da güzel bir bebek.
44 yaşında evli mühendis bayanım. Stresli ve sıkıntılı günler geçiriyorum.

Rüyanızın iki ana unsuru var; ölmüş anneyi görmek ve ondan daha ilginci rahmetli annenin doğum yapması.
Rüyada ölmüş annenizi görürseniz, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, ölen anneyi görmek onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.
Rüyada ölmüş annenin doğum yaptığını görmeniz, yeni işe, projeye ya da yatırıma niyetlendiğinizi ancak buna kalkışmadan önce geçmişten ders almak ya da çevrenizdeki büyüklerin tecrübesine başvurmak gerektiğini temsil eder. Bu değerli rüyadır. Bakınız ölü rüya tabirleri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir