Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyi Mezarda Görmek

Rüyada ölmüş anneyi mezarda görmek nedir?

Rüyamda ölmüş annemi gördüm ve mezarda yatıyor ama yüzü kolları açık diğer tarafları toprak ama kalbi öyle bir küt küt atıyor ki sanki patlayacak, sonra bir yerde karşılaşıyoruz, “nasılsın” diye soruyorum bakmadan gidiyor, nedir acaba anlamı.

Rüyada ölmüş anneyi mezarda görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş anne, vefat etmiş anneyi görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada mezar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Mezarda Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ölmüş annenin kendi mezarını ziyaret ettiğini görmek
Rüyamda ölmüş annemi gördüm, kendi mezarını ziyaret ediyordu, bende onu uzaktan seyrediyordum. Annemin mezar taşında kendi resmi vardı, resmine bakıp dalmaya başladı, o anda anneme acıdım, bana bunun tabirini bildirirseniz sevinirim.

Ruyamda annemin mezarinda tek yuzunu goruyorum ve benden su istiyor lutfen yorumlarmisiniz

Ölmüş annemin canlanmış ve yine ölmüş olan kaynanamla kayinbabamın mezarini birlikte ziyarete gidiyoruz, yanimizda da halen yaşayan teyzemde var.

Rüyamda vefat eden annemin mezarını ziyaret etti m . Anem mezarının üstünde uyuyurdu gözleri açıktı . Ben kendisine dedim beni görüyursun oda işaretle evet demek istedi
Bu arada uyandım

Annem dört yıl önce Antalya da vefat etti ve buraya gömdük,sağlığında nerde ölürsem oraya gömün derdi,dün gece rüyamda memletimizdeki mezarın girişte solda üçüncü sırada ymis mezarı ,ama annem sağ benimle beraber,oradaki mezarlar taşınacak mış,herkez olmuslerin mezarını arıyor,bizde onunla mezarı başındayız,herkesin elinde muhtardan liste onu arastiyoruz,anneme sen bu mezardan geçerken çok korkardin değilmi diyorum Evet gibi tastik ediyor acaba ne anlama geliyor rüyam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir