Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ölmüş anneyi öldürdüğünü görmek nedir?

Rüyamda ölmüş olan annemi öldürdüğümü görüyorum (fakat gerçekte anneme olan sevgimi anlatmakla bitiremem) fakat onu bir yere gömüyorum, kimse bulmasın diye. Buna bir yorum getiremiyorum, annem benim için o kadar önemli ki ona olan sevgim bir yandan yaşama kaynağım. En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum saygılarımla. Mehmet tarafından 05.06.2013 / 07:49 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ölmüş anneyi öldürdüğünü görmek tabiri

Mehmet selam. Rüyada anneyi öldürmek, bu çok çok önemli bir rüyadır, nadir görülür ve görüldüğünde dikkatle incelenmelidir. Rüyada annesini öldürdüğünü görmek, reel hayatta herhangi bir konuda karar alırken, daha sorgulayıcı olmak ve sonradan pişman olacağınız bir şeyi yapmadan önce olayı tüm yönleri ile iyice değerlendirmek gerektiğini belirten uyarıcı ve önemli bir rüyadır. Bakınız rüyada annenin ölmüş olduğunu görmek.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Öldürdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölü anneannemi hasta gördüm bu ne demek?
Rüyamda 15 sene önce olen anneannemi gördüm. Kendi evinde hastalanmış yatıyordu, koluna takılmış bir serum vardı ve yanındaki divanda yine hasta yatan kardeşimin oğlu vardı. (8 yasında). Rüyada ölmüş anneanneyi görmek neye çıkar?

Esra merhaba. Rüyada ölü birini görmek ile ilgili rüya açıklaması ölü sayfasında incelenebilir. Rüyada ölmüş birini hasta olarak görmek onun dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna delalet eder, Rüyanız dini sorumluluklarınız konusunda sizi uyaran mesaj vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir