Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyi Öpmek

Rüyada ölmüş anneyi öpmek neye çıkar?

Rüyada ölmüş anneyi öpmekRüyamda ölen annemi gordum, babamla konusuyordu cok mutluydu, yuzu teni bembeyaz ve cok guzeldi ama yakin olmama ragmen hic sesini duymuyorum, sonra hayranlikla onu izlerken “anne seni opuyum” diyorum, yine sesini duymuyorum ama “öp” diyor, yanaklarindan opuyorum ve uyandigimda sanki tenini hissettim, tuylerim diken diken olmustu, urpermistim ama korkmadim, huzur doluydum. 32, Kadın, evli, ev hanimi.

Rüyada ölmüş anneyi öpmek yorumu

Değerli okurum ölmüş anneyi rüyada diri görmek sizin onu çok özlediğinizi ve annenizden aldığınız yüce değerlerin farkında olup ona göre davranmak ve rahmetli anneye layık bir evlat olmayı başarmak gerektiğine rivayet edilir. Bu konuda geniş bilgiyi ölen anneyi görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Rüyada ölen anneyi öptüğünü görmek rüya sahibi kişinin özellikle kendini ifade etmek, kendini karşısındakine daha doğru anlatmak konusundaki sıkıntısı aşmak için annesine ihtiyaç duyduğunu, onu yanında görmek istediğine işaret eder.

“Rüyada Ölmüş Anneyi Öpmek” için 3 yanıt

Rüyamda 25 sene önce ölmüş annemi gördüm. Mezarda yatiyor, üzeri az topraklı, tam her şeyiyle görünmüyor ama derinde değil, ustte. Hocayi bekliyormusuz, yanina eğiliyorum “sen nasıl duruyon orada, orası nasıl iyi mi guzel mi” diyorum. Tam yüzünü gormemekle başını hafif sallıyor. Hem çaresizim hem de iyi der gibi ama çok rahat huzurlu. Bir an elleri dışarıda, elliyorum sıcacık, parmaklarindan bol alyans çekip alıyorum. O alyansta şuan benim taktigim alyansim. Çok etkilendim hiç annemi rüyamda görmemiştim, ilk defa böyle bir yere de yazdım. yanit verirseniz çok mutlu olurum. Allah razı olsun. 35 yasinda evli 2cocuk annesi ev hanimiyim.

Rüyamda vefaat eden annemi gördüm.Rüya çok güzel bir rüyaydı,kendi evimizde mutfaktaydık.Fakat annemin suratı asıktı sanki mutsuz gibiydi. Ne anlama geliyor acaba? 19,bayan,ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir