Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Anneyle Konuşmak

Rüyada ölmüş anneyle konuşmak neye delalet eder?

Benim annem seneler önce vefat etti ve ben senelerden beri rüyalarım da görmediğim annemi dün gece gördüm. Doğrusunu söylemek gerekirse konuştum. Yüzünü göremedim. Telefon da konuşuyorduk. Ben anneme bu hayattan çok sıkıldığımı ve yanına gelmek istediğimi söyledim. Annem biraz durdu Ve sonra “sen buraya engellisin gelemezsin” dedi. Ne olur bana bir açıklama yapın, bu ne anlama geliyor. Ne olursunuz benim için çok önemli. İpuçları: ölmüş anne, ölüyle konuşmak, telefonda konuşmak.

Rüyada ölmüş anne ile konuşmak nasıl yorumlanır?

Rüyanızın açıklaması konusunda rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını inceleyip, içinde bulunduğunuz ruh hali ile oradaki bilgileri bir arada değerlendirip, rüyanın mesajını tespit edebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Anneyle Konuşmak” için 5 yanıt

Rüyada anneyi ölmüş görmek
Rüyamda annemi bir ineğin ağzında görüyorum, ikisini de ölmüş gördüm, elimi uzatınca annem kolumu tuttu “daha ölmemiş” diyorum kendi kendime, öncesinde ise yatak odamda ölü bir erkek çocuk vardı “geceyi onunla geçireceksin” diyorlardı, çok korkmuştum “nasıl tek kalacağım” diyordum, uyandım nefesim kesilmiş sanki ağlıyordum rüyada, gördüklerim neye delalettir?

Birkaç ay önce annesini kaybeden ve bu yüzden çok büyük bunalımlar yaşayan uzak bir şehirdeki arkadaşımın durumundan çok etkilenmiştim, genç yaşta yapayalnız kalması ve onun yanında olamayışım çok üzmüştü beni, annesinin kaybı çok ani olmuştu ve onun için çok ağlamıştım, rüyamda kendimi o kızın yerinde gördüm, aynı şekilde annemi kaybediyordum ve çaresizce ağlıyordum bundan sonra ne yapacağım diye,her yerde annemi arıyordum kalbim duracak gibiydi, uyandıktan sonra 15-20 dakika kendime gelemedim hala rüyayı yaşıyordum ve kaskatı kesilmiştim.

Rüyamda annemin ölmüş olduğunu görmesem bile bana söylediklerinde ağlamaktan yıkılmıştım neden öldüğünü veya niçin öldüğünü de bilmiyordum sadece bi kenara çekilmiş ağlamaktan başka hiç bir şey yapmıyordum sadece bir daha onlara karşı gelmeyeceğim diyordum ve uyanıyordum gerçekten çok farklıydı annemin öldüğünü görmeden bir kaç gün öncede babamın öldüğünü görmüştüm aynı şekilde onda da artık şöyle yapmayacağımı söyleyip uyanıyordum .

Rüyada ölmüş annenin para istediğini görmek
Annem 9 ay önce vefat etti ve dün rüyamda gördüm beni telefonla aradı benden para istedi ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir