Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Arkadaşı Öpmek

Rüyada ölmüş arkadaşı öpmek neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda ağlaya ağlaya vefat eden arkadaşımı arıyorum, sonunda bulup adıyla sesleniyorum. Yüzünü döndüğünde çekiniyorum öpmeye ama doyasıya sarılıp öpüyorum “nerelerdesin sen özledim seni diyorum” elini öpüp hasret gideriyorum.

Sonra beraber yürüyüp konuşuyoruz bana kanser hastası olduğunu, ameliyat olacağını ama umutsuz olduğunu çok korktuğunu söyledi. Bende tarihi soruyorum 2 temmuzda ameliyat olacağını söyledi. arkadaşımı teselli ediyorum elini öpüp korkma sen ameliyattayken ben senin için 54 rekat namaz kılıp dualar edicem diyorum. arkadaşımda bunlar ne işe yarayacak diyor, bende seni ameliyattan sağ salim çıkartacak diyorum.

Rüyamda arkadaşımın vefat ettiğini biliyorum ama onun haberi yok yaşadığını sanıp o kazadan kurtulduğunu söylüyor. benim içimde korku oluşup her defasında tam ağzımdan sen öldün lafı çıkacakken korkup söyleyemiyorum. O korkunun sebebini anlamıyorum sürekli böyle görüyorum. Sizden yanıt bekliyorum şimdiden Allah razı olsun.

Rüyada ölmüş arkadaşı öpmek neye yorulur

Ayşen merhaba, rüyanın iki ana unsuru var. Birincisi ölmüş arkadaşı aramak, onu bulmak, rüyada ölen arkadaşla öpüşmek, onunla konuşmak, hasta haberini almak. Kısaca özetlemek gerekirse ölmüş arkadaşınla geçen şeyler

Rüyanın ikinci önemli unsuru ile gördüğünüz sayılardır.

Arkadaşın konusunda detaylı bilgiyi rüyada ölü görmek rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsin.

Rüyada sayı görmek maddi kazanç ve eşyaları ifade eder. Rüyada sayılar çok kişisel önemli mesajlar verebilirler, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir. Bu sayılar sadece size özel bir tarih, adres, yaş, ya da anlamlı bir şey ve önemli bir bilgiyi temsil edebilir.

Rüyada iki görmek Denge, çeşitlilik, ortaklık, işbirliği, ya da yüksek algılama ifadesidir. Aynı zamanda 2 Temmuz tarihinin sizin için bir anlamı olup olmadığına bakmanız gerekir.

Rüyada 54, elli dört sayısı görmek inat, irade, güç ifade eder. Bu rüya müreffeh, zengin ve bereket dolu bir yaşam dönemine girdiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Arkadaşı Öpmek” için 2 yanıt

Vefat eden erkek arkadaşı görmek
Ağustos ayında erkek arkadaşım vefat etmişti, dün akşam rüyamda telefonda mesajlaşıyorduk, bana “beni sevmek icin mi çıkıyorsun yoksa çıkmak için çıkıyorsun” diye sordu, bende “iyi misin aşkım” diye yanıt verdim. Daha sonra bir şeyler oldu “yanına geliyorum” dedi, yanıma gelirken uzaktan kafasını çevirirken ve gülüyorken gördüm, o sıra kalktım sanki odamın içindeymiş gibi hissettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir