Rüyada Ölmüş Arkadaşını Görmek Konuşmak

Rüyada ölmüş arkadaşını görmek konuşmak nedir?

Bu sene üniversiteden sevdiğim arkadaşım yunusu trafik kazasında kaybettik, rüyamda yunus ben ve sevgili pelin le bir evde oturup muhabbet ettik, hepimiz onun öldüğünü biliyorduk, pelinle ben o üzülmesin diye “öldün burada ne yapıyorsun” diye sormuyoruz, içimizden geçen bir duygu bu benim içimden geçiyor ve aynı hissi pelinde hissediyor gibi hissediyorum.

Saat geç olunca pelin “yunus seni bıraksın” diye beni ugurluyor, yunusla evden çıkıyoruz, araba da bir adam var, ben arabaya binmiyorum yunus biniyor ve frene basmaya çalışıyor ama ayağı frenin içinden geçiyor ve o öldüğünü anlıyor, arabadan iniyor orada olmaması gerektiğini söylüyor, bu sırada uyanıyorum, lütfen yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada ölmüş arkadaşıyla konuşmak nedir? şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: hilal
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:beka
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: yunus

Rüyada ölmüş arkadaşını görmek konuşmak neye yorulur?

Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder, Rüyada ölüyü diri, ölmüşü canlı, güzel güzlü, beyaz – yeşil elbiseler içinde, traşlı, saçları taralı veya sağlıklı görmek onun Cennette olduğuna işaret eder.

Rüyada ölmüş biriyle konuşmak konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli husus ölüyle ne konuştuğunuz ya da daha açık deyimle ondan mesaj alıp almadığınızdır. Ölmüş kişiyle yapılan konuşmada somut mesaj ya da haber alınıyorsa bu dikkatle değerlendirilmelidir. Konuşmada mesaj yoksa ya da konuşmayı hatırlamıyorsanız bu günlük yaşamın talepleri, genellikle sıkıntıları, sorunlarından kurtulmak için umutsuzca çalıştığınızı, boşuna uğraştığınızı simgeler.

Rüyada ölen arkadaşınızın söyledikleri kader konusuna işaret etmekte ve “orada olmaması gerektiğini” söylemesi, insanın gerçek hayatta elinde olmadan yaptığı kimi şeylerin aslında onun kaderini temsil ettiğini ifade etmektedir.

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir