Rüyada Ölmüş Babaanneyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş babaanneyi diri görmek ne demektir?

Ben dün öğle vakti rüyamda ben 1 yaşındayken 41 yaşında ölen babaannemi görüyorum. Anneannem 85 yaşında öldü 4 sene önce onuda görüyorum. (bu arada anneannem babaannemin teyzesi olur) ikisi de ölmemiş gibi, babaannem güya başkasıyla evlenmiş gitmiş de yıllar sonra yine aramıza dönmüş.

Anneannem hastaymış, babaannem onu tedavi ediyor elleriyle, sırada bir sürü kadın var. Bende sıraya giriyorum. Babaannem benimle sizli bizli konuşuyor, mesafeli konuşuyor benimle. Tedavi olmadan uyandım ama uyandıktan 10 dakika sonra sol elimin baş işaret ve orta parmağının uçları uzunca bir müddet karıncalandı. Babaannem sağken kadınları filan doğurturmuş. Acaba ondan el filan mı aldım. Teşekkürler

Rüyada ölmüş babaanneyi diri görmek neye yorulur?

Ölüyü diri görmek, ölmüş birini canlı görmek, oldukça sık karşılaşılan bir rüyadır ve rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.

Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerini canlı görmek genellikle hasret ve özlemleri, aile sıcaklığı ve kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada babaanneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

12 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir