Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babaanneyi Diri Görmek

Rüyada ölmüş babaanneyi diri görmek ne demektir?

Ben dün öğle vakti rüyamda ben 1 yaşındayken 41 yaşında ölen babaannemi görüyorum. Anneannem 85 yaşında öldü 4 sene önce onuda görüyorum. (bu arada anneannem babaannemin teyzesi olur) ikisi de ölmemiş gibi, babaannem güya başkasıyla evlenmiş gitmiş de yıllar sonra yine aramıza dönmüş.

Anneannem hastaymış, babaannem onu tedavi ediyor elleriyle, sırada bir sürü kadın var. Bende sıraya giriyorum. Babaannem benimle sizli bizli konuşuyor, mesafeli konuşuyor benimle. Tedavi olmadan uyandım ama uyandıktan 10 dakika sonra sol elimin baş işaret ve orta parmağının uçları uzunca bir müddet karıncalandı. Babaannem sağken kadınları filan doğurturmuş. Acaba ondan el filan mı aldım. Teşekkürler

Rüyada ölmüş babaanneyi diri görmek neye yorulur?

Ölüyü diri görmek, ölmüş birini canlı görmek, oldukça sık karşılaşılan bir rüyadır ve rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.

Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerini canlı görmek genellikle hasret ve özlemleri, aile sıcaklığı ve kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada babaanneyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babaanneyi Diri Görmek” için 12 yanıt

selamun aleykum ben rüyamda ölmüş olan babaannem bana bir paket fındıklı çikolata verdi. bunu bana tabir eder misiniz.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek neye yorumlanır
Babaannemi 3 sene önce kaybetmiştim kanserden. Dün gece rüyamda yine aynı şekilde yatağında hasta yatıyordu, sonra ben odaya girdiğimde “sen bana Cebrail olarak görünüyorsun, neden siyah giyindin” diyordu.
Oysaki üstümde renkli bir şey vardı, sonra bir kız çocuğu vardı, ben babaannemin yanından çıkıyordum kız çocuğuyla ,tam kendi odamın kapısındayken o ses: ’ babaannem bağırmaya basladı ve birden sustu tek hatırladığım battaniyesinin yere düştüğü, bir de kendi odasında yatmıyordu annemle babamın odasında yerde bir yatak açmıştık orada yatıyordu, battaniyesi kırmızıydı, kendide siyah giymişti.
Hayır olsun inşallah, yorumlarını bekliyorum.

Sevgili nur, rüyanızda kendi içerisinde büyük tutarsızlıklar var. cebrail beyaz renkle anılır. Siyah renk ile Azrail anılır. Bu uyumsuzluklar sebebiyle rüyanızın; gerçek yaşamınızda negatif olayların fazla olduğu bir dönem geçirmekte, kafanızın karışık olduğunuz simgeleyebilir.

Ben babaannemi goruyorum ama birde yuzunu bile gormedigim sevgilimin annesini goruyorum elini opuyorum babaannemle birlikte ayni ruyada yer aliyorlar tam kafami kaldirip bakacagim kafami ama birsey engel oluyor sevgilimin annesini goremiyorum birde kulagima hersey kotu olacak diyip gidiyor sevgilim evli ve dort cocuk babasi birde

Tuğçe merhaba, babaanneniz sağ mı Rahmetli mi? net değil ama kulağınıza söylenen sözden bir anlam çıkarabilirsiniz.

Rüyamda ölmüş babaannemin yaşadığını gördüm babannem başka bir erkekle kaçmış amcam ve babam bu yüzden kavga ediyorlardı birbirlerini tokatladılar ben amcama sarıldım ağladım yapmayın kavga etmeyin diyorum sonra anneannemin evindeyim onlar yaşıyor anneannem yok yaşlı dedeme ben bakacakmışım.

Ruyada ölmus olan cok sevdigim babannemin dedesi olmus agliyor, bende bir bardak su veriyorum ama suyu nasil iciyorsa sanki susuz kalmıs gibi. Sonra bana soruyor ne zaman bebek doguracaksin. Benimde zaten iki kizim var ve bunu ruyada da biliyor. Ne anlama geldigini cok merak ediyorum.

Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda karşı karşıya olduğunuz bir sorun karşısında fikirlerinden yararlanmak, bilgisine başvurmak istediğiniz güvendiğiniz bir büyüğe ihtiyaç duyduğunuzu ancak sahip olduğunuz güçlü aile bağlarınızla bu sorunları aşacağınızı temsil etmektedir.

Ölmüş babaannemi canlı fakat yatakta hastalık ağrısından bağırarak inlediğini gördüm

Ölmüş babaannemi canlı fakat yatakta hastalık ağrısından bağırarak inlediğini gördüm sonra eve gelen hırsıza yatağından hızlı bi şekilde kalkıp karşı koyup kovdu fırsat vermedi ALLAH hayretsin

Merhaba ruyamda ölmüş dedem ve babaannemi gördüm. Babaannemin ayaklari islanmiş ve ben ona terlik vermişim.Dedem torununun kiziyla oynuyormuş.ama dedem öldükten sonra doğdu o çocuk. Lütfen yorumlarınizi bekliyorum

Rüyamda ölmüş ama diri olan babaannemle dedemi görüyordum babaannem dedemin ağzını dikmişti dedemde yatakta uzanıyordu bende görünce çok korkuyordum çünkü babaannem çok kötü bakıyordu bana zarar vericekmiş gibi sonra kendimi bir mezarlıkta gördüm mezarlığın başında da Bi kişi vardı bende bir mezarlığın başında çok hızlı bir şeklide sureler okuyordum ama kaç tane okuduğumu hatırlamıyorum. Nas suresini okuduğumu hatırlıyorum sadece. Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir