Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babaanneyi Görmek

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek ne demektir?

Merhaba ben 23 yaşında bir bayanım . çalışmıyorum kpss ye hazırlanıyorum. Rüyamda ölmüş babaannemi gördüm. ablam banyo yapıyordu o sırada bende duş için hazırlanıyordum rüyamda babaannem sanki babaannem değilmiş yabancı bir fakirmiş . Ona üzülüyoruz ve banyo yaptırıyoruz kıyafetleri eski ve kirli olduğu için yeni kıyafetler almayı düşünüyorum.

Daha sonra da yemek yedirmeliyim diye düşünüyorum, elinde takma dişleri vardı ama ağzında dişi de vardı niye yanında diş taşıyordu bilmiyorum.

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek çoğu zaman hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı hasretini, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Rüyada eski elbise, kirli elbiseler, takma diş hep olumsuz şeyler ifade eder.

Ablanız ve siz banyo yaparak hayatınızdaki olumsuz, negatif şeylerden arınmak istiyorsunuz. Ablanız arınmak için bir şeyler yapmaya başlamış fakat siz henüz bir şey yapmaya başlamamışsınız şeklinde yorumlanır. Rüyada gördüğünüz eski elbiseler, kirli elbise, takma dişler üzerinizdeki olumsuz, negatif şeyleri işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babaanneyi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölmüş babaanneyi görmek ve konuşmak
Rüyamda vefat etmiş babaannemi gördüm, sapasağlam duruyordu ve konuştuk, muhabbet ettik, gitmek için kapıyı açtım uğurlayacağım sırada benden 100 tl istedi, sessizce bana doğru eğilerek.

Rahmetlinin sizden bir isteği var. Bu dua olabilir, onun adına bir hayır da olabilir. Lütfen en azından sevgili babaanneniz için bir fakiri doyurun.

Rüyamda babaannemi gördüm onların evine gidiyorduk babaannemi görünce şaşırdım dedim babaanne sen ölmedin mi dedim ben hiç ölmedim ki dedi biraz huzursuz mutsuz gibiydi sordum bir şey yok dedi babamı çok özlediğinden diye düşünmüştüm rüyada babama çok düşkündü yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyamda camide babaannemi tabut içinde gördüm. Yaklaşık 2 hafta öncede babaannemi kaybettim. Üstündeki örtüyü zorla kaldırdım ve vücudu çürümüş ayakları kesik haldeydi. Gözleri ise hareket ediyordu. Arada vücudu da hareket ediyordu. Daha sonra ağlayarak kaçtım. Sizce bu neye işaret?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir