Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babadan Mektup Geldiğini Görmek

Rüyada ölmüş babadan mektup geldiğini görmek nedir?

Rüyada ölmüş babadan mektup geldiğini görmekMerhaba! Ben Nesli rumuzlu yeni üyenizim. Rüyamda insan ve araç yoğunluğu olan bir bulvardayım. hava kapalı akşam olmak üzere. ben bulvarda tahta bacakların üzerinde yürüyorum. bulvarın diğer tarafında ablamlar durakta dolmuş bekliyorlar. oradan bana sesleniyorlar “babamdan mektup geldi” diye. (bu arada babam 31 aralık 2011 akşamı vefat etti) yani ölmüş babamdan mektup geldiğini söylüyorlar.

O arada benim bulunduğum tarafta bir dolmuş duruyor, postacı iniyor, bende tahta bacaklardan yere iniyorum .postacı büyük bir şeffaf poşet veriyor bana içi mektup dolu. beyaz zarflar içinde. postacıya bu mektupların karşılığında tam 21 Türk lirası veriyorum. bu 21 rakamını da poşetin üzerinde yazılı olarak görüyorum. zarfları açmadan uyandım. Bu rüyayı 4 gün önce gördüm. hala daha etkisindeyim. yorumlarsanız çok sevinirim ve teşekkür ederim.

Rüyada ölmüş babadan mektup geldiğini görmek tabiri

Nesli merhaba, aramıza hoş geldin. Rüyanız kendi içinde çok tutarlı unsurlar barındırmakta, her biri adeta bir öncekinin anlamını güçlendiren anlam taşımaktadır.

Tahta bacak görmek işlerinizde bir yavaşlık olacağı anlamını taşır. Rüyada postacı görmek insanlarla olan iletişiminizi ifade eder. Eğer postacı size mektup getirmediyse bu hayal kırıklığına işaret eder. Mektup almak, rüyada mektup aldığını görmek tanıdığınız veya geçmişte tanıyıp uzun süredir haberleşmediğiniz kişilerle bağlantı kurmanız gerektiğini gösterir. Rüyada yirmi bir sayısı, 21 görmek, gerçek hayatında bir dönüm noktası ve yetişkinler için geçiş gösterir. Ayrıca sorumluluklar konusunda dikkatli olmanızı işaret eder

Sonuç olarak rüyanız, yaşamınızda bir durgun dönemi geçirmekte olduğunuzu, insanlarla iletişiminizde kimi aksamalar olduğunu ancak, içinde bulunduğunuz bu geçiş dönemini atlatıp tekrar dost, arkadaş ve sevdiklerinizle yeniden güçlü bir iletişim kurmanız gerektiğini / kuracağınızı simgelemektedir. Rüyanın unsurlar: ölmüş baba, mektup, 21, dolmuş, postacı, tahta bacak, şeffaf poşet. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölmüş babayı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babadan Mektup Geldiğini Görmek” için bir yanıt

Sevgili admin yorumunuz çok yerinde. söylediğiniz gibi çok zor ve durağan bir dönemden geçiyorum. Umarım ve Allah’ın izniyle aşarım. Doğru yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir