Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babamı Hasta Gördüm

Rüyada ölmüş babamı hasta gördüm bu ne demek?

Rüya detayı: ben 63 yaşinda bir babaanneyim.

Ölmüş babami gördüm. hasta olmuş beni çağirdilar gittim. komadaydi damarlari tikanmiş ölecekmiş. yatakta yatiyor boş boş bakiyordu. Yorumlarsaniz sevinirim. çok meraktayim.

Rüyada ölmüş babayı hasta görmek neye yorulur

Rüyada ölmüş anne ve babalarının sağ olduklarını görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyada ölmüş birini hasta olarak görmek, onun dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna işaret eder. Babanız için dua etmeli, elinizden geldiği kadar onun için hayır işlemelisiniz şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölmüş Babamı Hasta Gördüm” için 2 yanıt

babam öleli 18 senedir birdefa görüp korkmuştum yalnız dun gördügümde baban yatagının icerisinde el ve ayakları şiş ve bana hasta oldugunu canının davin istedigini geline söylememi getirmesini iytiyordu uyandım bu günde annemi gördüm annemde öleli 3 sene oluyor ve birsefer öldügünü biliyorum ama gene tabut icerisindeydi ölmüştü bu günde gördügümde cok güzeldi iyi oldugu dönemlerdeki gibibaşı örtülü üzerinde giysileri var idi yalniz kendi evindeyidi sordugumda hala oglunun evine geldim diyordubabamda halası ogluydu annemin zaten lütven yorumlarmısınız teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir