Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Asker Kıyafeti Giydiğini Görmek

Rüyada ölmüş babanın asker kıyafeti giymesi neye işarettir?

Ben rüyamda rahmetli babamı asker kıyafetiyle ve tabutun üstün uyuduğunu gördüm ama yaşıyordu. Annemle hastaneden randevu almıştık ona yetişiyorduk, sonra bir arsadan geçmeye çalışıyorduk ama geçemiyorduk, çıkamıyorduk sonra ne olduysa çıktık ve hastaneye gittik.

Rüyam böyle, babamın ölüm bilgisi tabutun üzerindeydi ama tam net değildi hatırlamıyorum, babamın asker kıyafetiyle fotoğrafları vardı, babamın uykusu geliyordu, halam var iki tane onlar acık bir beyaz temirin üstüne götürdüler ben “baba kalk tabut ora” diyordum, bayrakta vardı öyle hatırlıyorum bu neye işaret sevgili admin?

Rüyada ölmüş babanın asker kıyafeti giydiğini görmek neye yorumlanır?

Şevin selam,

Görmüş olduğun rüyanın ana teması rahmetli babanız olup bu konuda detaylı bilgi rüyada ölmüş babayı görmek, babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder. Onunla konuşmanız reel hayatınızda içinde olduğunuz durum, sıkıntı yahut ilişki konusunda konuşmak, danışmak için birine gerek duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Rahmetli babanız ile ne konuştuğunuzu hatırlarsanız bu konuşmayı dikkatle analiz edip, verilmek istenen mesajı doğru anlamanızda büyük fayda vardır.

Onun asker kıyafeti ile tabut üzerinde yatması sizin hayatta güçlü olmak için eski fikir ve alışkanlıklarınızı bırakmanız gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Ölmüş Babanın Asker Kıyafeti Giydiğini Görmek” için 2 yanıt

rüyamda ölmüş babamla telefonda konusuyordum ancak öldüğünü bilmiyordum fakat o telefona alo der demez ağlamaya basladım onu cok özlediğimi söyledım. O bana askerde olduğunu söyledı 1 gün izine gelıp sonra tekrar gıdecegını daha sonra hep yanımızda olacagını söyledı. burdakı kısılerın nasıl olduklarını sordu bana. sonra bıttı konusmamz acaba ne anlama gelıyor şimdiden teşekkrler

Rüyamda 1 yıl önce vefat eden babamı asker kıyafetleriyle gördüm, elinde bir kitap vardı, onu okuyordu, sizce ne anlama gelir? yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir