Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölmüş Babanın Diri Olduğunu Görmek

Rüyada ölmüş babanın diri olduğunu görmek ne demektir?

İyi günler, ben 2 sene önce babami kaybettim. Ruyalarimda babam sanki hiç ölmemis, herkes öldüğünü biliyor ama o ölmemis oluyor. Bende çok sasiriyorum. Ama ne zaman ölür acaba diye panik yapiyorum. Herkese babamin hayatta olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Sürekli bu rüyayi görüyorum. 2 senedir görüyorum. Acaba yorumu nedir. Simdiden tesekkurler. Kolay gelsin. Gönderen Betül.

Rüyada ölmüş babanın diri olduğunu görmek yorumu

Betül Merhaba, öncelikle sevgili babanıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, inşallah mekanı cennet olur. Rüyalarınızın iki açıklaması olabilir.

Birincisi, sevgil babanıza o kadar bağlısınız ki, onun ahirete göç etmesini kabullenemiyor sunuz, onun yokluğuna alışamadınız ve zihinizi hep onu anıyor ve bu da rüyalarınıza yansıyor.

İkinci olarak gördüğünüz rüyaların, babanızın mekanının cennet olduğunu gösterebilir ancak bunu sadece Allah bilir. Rüyada ölmüş birinin ölmediğini söylemesi onun durumunun cennetlik olduğunu işaret eder Rüyada ölmüş birini diri görmek yakın zamanda iyi haber almaya işaret eder,
Rüyada ölüyü diri, ölmüşü canlı, güzel güzlü, beyaz – yeşil elbiseler içinde, traşlı, saçları taralı veya sağlıklı görmek onun Cennette olduğuna işaret eder…

“Rüyada Ölmüş Babanın Diri Olduğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada ölmüş babasını diri görmek
Merhaba, babamı kaybedeli bir sene oldu, rüyamda onu 3 kere gördüm, birinde kandil gecesi gördüm, birde ilgimi çeken 2 gece önceki 1 dakika kadar ayakta duruyor, bana bildiğim çiçekçi olup olmadığını soruyor, bende bilmediğimi ne yapacağını soruyorum, “sana çiçek alacağım” diyor o kadar. Hayatta iken böyle çiçek almazdı yani romantik değildi ama ailesine bağlı bir ev erkeği idi, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyasında ölmüş babasını görmek ve ona sarılmak
Babam öleli yedi yıl oldu, onu şu ana kadar iki kere rüyamda gördüm, bunlardan biri de daha yeni oldu. Ben İstanbul’a gidiyordum, babam aslında herkese öldüğünü söylemişti ama ölmemişti, İstanbul’da yaşıyordu (ben Antalya’da yaşıyorum, İstanbul ile bir bağlantım yok) Babamın evine sevgilimle gidiyordum ve onunla tanışıyordu, sonra evden gidiyordu, biz evde kalıyorduk, bir kaç saat sonra geliyor bana sarılıyordu “seni çok özledim” diyordu. Bu sırada da bizim babam ölmeden önce yaşadığımız ev satılıyordu, annem oraya gidip bu ev benim hakkım diyordu, parayı çıkarıyordu evi alıyordu, ikinci kattaki komşumuzda anneme kötü kötü bakıyordu.

Ruyam bu kadar ne anlama geldigini aciklarsaniz sevinirim

Rüyamda ölmüş babamı diri gördüm, bana bağırıyordu. Mezarlık gibi bir yerden bağırması beni korkutması nedir

Rüyada ölen babayı görmek ve konuşmak
Ben babamı kaybedeli 8 yıl oldu, rüyamda babam bana “üzülme kızım her şey bitecek, ben ne zaman istesen yanındayım” dedi, 20 ocakda uçakla yolculuk yapacağım, babam bana ayın 29 da her şey bitecek boşuna üzülme dedi, bu ne demek lütfen hemen yorumlar mısınız

Sevim merhaba,
Aklına kötü şeyler getirme, tam aksine güzel şeyler anlatmaktadır ve bu konuda detaylı bilgiyi rüyada ölmüş babayı görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir